Už máš v mobile apku? Hraj v kasíne eTIPOS.sk pohodlne kedykoľvek a kdekoľvek!

Už máš v mobile apku? Hraj v kasíne eTIPOS.sk pohodlne kedykoľvek a kdekoľvek!

V súčasnej dobe sa už nezaobídeme bez množstva mobilných aplikácií. Spríjemnite si hranie v kasíne eTIPOS.sk a stiahnite si „apku“ do vášho zariadenia!

V dnešnej dobe už v podstate nevyhnutnosť. Mobilné telefóny či smartfóny alebo tablety nabité množstvom funkcií a najmä aplikácií, ktoré nám výrazne uľahčujú a spríjemňujú naše životy.

Máte už vo svojom smartfóne aplikáciu kasína eTIPOS.sk?

„Google na platforme Play Store zatiaľ nepovoľuje distribúciu mobilných aplikácií. TIPOS vyvíja, umiestňuje a distribuuje mobilné aplikácie vo svojej réžii a na svojich stránkach. Aplikácie, ktoré sú k dispozícii zo stránok tipos.sk a etipos.sk, pochádzajú z verifikovaného zdroja a neobsahujú kód, ktorý by mohol poškodiť Vaše mobilné zariadenie alebo zneužiť osobné údaje,“ píše sa na oficiálnej stránke etipos.sk.

Aplikácie pre číselné lotérie, kurzové stávky aj kasíno si viete stiahnuť a nainštalovať prostredníctvom oficiálneho webu prevádzkovateľa. Bez ohľadu na to či máte Android alebo Apple, „apka“ kasína eTIPOS.sk môže byť rýchlo a jednoducho vo vašom zariadení!

Ak si chcete skontrolovať svoje čísla, navštívte tipos výsledky a uvidíte, či ste vyhrali!

Inštalácia „apky“ pre kasíno je veľmi jednoduchá. Obsahuje v podstate len dva kroky:

  1. V nastaveniach telefónu povoľte inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov:
    Klepnite na položku Menu > Nastavenia > Aplikácie
    Začiarknite položku „Neznáme zdroje
    Potvrďte zmenu

2. Stiahnite a spustite aplikáciu.

Neváhajte a pridajte do svojho smartfónu túto aplikáciu. Zábavu s kasínom eTIPOS.sk si budete môcť užívať rýchlo, jednoducho, pohodlne, kedykoľvek a kdekoľvek bez najmenších problémov.