Už len dnes! Hraj novinky v kasíno eTIPOS.sk a získaj 5€ bonus

Už len dnes! Hraj novinky v kasíno eTIPOS.sk a získaj 5€ bonus

Uži si novinky v kasíno eTIPOS.sk a získaj 5€ bonus. Pozor, akcia platí už len dnes!

Február v kasíno eTIPOS.sk štartuje vo veľkom štýle! Nielen kasínová liga so zvýšenou celkovou dotáciou na 90 000 €, ale zaujme aj akcia Bonus 5 € za hranie noviniek.

Akcia Bonus 5€ za hranie noviniek platí len prvé tri februárové dni a teda práve dnes máš poslednú šancu využiť túto skvelú ponuku. Nezabúdaj, že tento bonus môžeš získať iba raz.

Hraj novinky od Adell v kasíno eTIPOS.sk a získaj 5€ bonus

Roztoč nové hry od spoločnosti Adell v kasíno eTIPOS.sk, ktorými sú Fruit Joker II, Jing Jang a Royal Fruits. Pretoč na uvedených slotoch minimálne 75 € a bonus vo výške 5€ máš na hernom účte.

Milujete loto? Skúste hrať tipos loto a možno sa stane vašim šťastným dňom!

Fruit Joker II

Kvalitný a klasický ovocný automat so sviežimi výhrami a moderným prevedením. Štvorvalcový výherný automat, ktorý prináša 27 až 81 výherných línií. Divokým (wild) symbolom hry Fruit Joker II, ako inak, je Joker alebo Žolík. Zaujímavosťou je, že tvoja výhra sa násobí dvojnásobkom zobrazených symbolov Jokera. Ak objavíte tri symboly Jokera, tak vaša výhra sa násobí 6-krát a podobne.

Royal Fruits

Ďalšia ovocná klasika, ktorú prináša spoločnosť Adell a na ktorom hraním za minimálne 75 € môžete získať v kasíno eTIPOS.sk bonus v hodnote 5€. Špecalitou slotu Royal Fruits je vysoká výhernosť, ktorá dosahuje hodnotu až 97 %. Päťvalcový výherný automat, ktorý ponúka 11 fixných výplatných línií. Nechýbajú špeciálne funkcie a symboly, ktoré robia z hry Royal Fruits ešte zaujímavejší kúsok. Wild symbol v podobe štítu s nápisom Wild nahrádza akýkoľvek chýbajúci symbol vo výhernej línii, okrem symbolu Scatter. Scatter symbol má podobu mini herného automatu s nápisom Bonus a umožňuje spustiť bonusovú hru.

Podľa počtu bonusových symbolov sa na obrazovke objaví počet mini výherných automatov. Za tri bonusové symboly dostaneš tri mini automaty, štyri bonusové symboly prinesú 6 mini automatov a päť bonusových symbolov ti dáva možnosť roztočiť 9 mini automatov. Všetky mini automaty v bonusovej hre sa roztočia a hra končí vo chvíli, keď sa na všetkých objaví symbol X, ktorý znamená, že tento mini automat neprinesie žiadnu výhru.

Využi posledný deň, hraj novinky od Adell v kasíno eTIPOS.sk a zabojuj o bonus 5€!