Týždeň v znamení Crazy Spinov: V kasíne eTIPOS.sk máš každý deň nachystaných 20 free spinov

Týždeň v znamení Crazy Spinov: V kasíne eTIPOS.sk máš každý deň nachystaných 20 free spinov

Aktuálny týždeň v kasíne eTIPOS.sk sa ponesie v znamení Crazy Spinov. Každý deň na teba čaká nachystaných až 20 free spinov.

Crazy Spiny v kasíne eTIPOS.sk. Dobre známa akcia. Prebieha aj počas aktuálneho týždňa, získať môžeš až 200 free spinov. Päť dôvodov, prečo by mal každý začiatočník dať šancu online kasínu si môžeš prečítať TU.

Stačí hrať na vybraných výherných prístrojoch – 20 Super Hot * Gem-O-Rama * Ultimate Hot * Joker 40 * Hell Fruits * Hot Wild 20 * 243 Simply Ways * 100 Burning Hot * Multi Diamonds 81 * Rise of Ra * Claws vs Paws * Alchemists Gold *

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

 

V kasíne eTIPOS.sk môžeš tento týždeň získať až 200 free spinov

V každom spine máš dvojitú šancu na výhru a už pri vklade 60 €, si výhercom 10 free spinov. Ak v rovnaký deň stavíš 120 €, získaš ďalších 10 free spinov.

Ak budeš hrať každý deň, môžeš na konci akcie získať bonus navyše za to, že si bol každý deň odmenený! Dôležité je, aby si získal maximálnu odmenu každý deň a ak sa ti to podarí, v nedeľu ku štandardným 20 free spinom dostaneš aj ďalších 60 free spinov navyše.

Akcia prebieha od 19. apríla 2021 do 24. apríla 2021. Podrobnejšie podmienky akcie si môžeš prečítať TU.

Každý deň počas trvania akcie hráš teda o 20 free spinov a v nedeľu môžeš spolu získať až 80 free spinov, ak si bol odmenený každý deň. Dokopy je to teda 6 dní x 20 free spinov (120 free spinov) + 80 free spinov v nedeľu = 200 free spinov.

Zaujímavosťou je, že každý deň môžeš získané free spiny použiť v inej hre:

DEŇ do 60 € do 120 €
Pondelok FruitiXX Alchemists Gold
Utorok LuckyHot FruitiXX
Streda 5 Dazzling Hot Wild Circus 256
Štvrtok Burning Hot Gem-O-Rama
Piatok Supreme Hot Mirror Shield
Sobota Ultimate Hot Joker 40
Nedeľa Lucky Hot Lucky Pot