Turbo výhra v kasíno eTIPOS.sk : Nováčik rozbil 30-tisícový jackpot!

Turbo výhra v kasíno eTIPOS.sk : Nováčik rozbil 30-tisícový jackpot!

Registrovaný v kasíno eTIPOS.sk nebol ani mesiac a už sa tešil z atraktívneho jackpotu vo výške viac ako 30-tisíc eur. Tomu sa povie turbo výhra!

V kasíno eTIPOS.sk padol Zlatý multilevel jackpot v hodnote 31 117 eur. Potešil sa z neho užívateľ s nickom mar***. Nováčik v spomínanom kasíne, veď registrovaný tam nebol ani mesiac. Tomu sa povie turbo výhra. Obzvlášť, keď sa mu tento jackpot podarilo trafiť v hre Turbo 27.

Zaujímavé jackpoty v kasíno eTIPOS.sk

Čo je to za hra? Turbo 27 je klasický trojvalcový ovocný automat od spoločnosti Kajot. Prináša 27 výherných línií. Nechýba wild symbol, ktorý klasicky nahrádza chýbajúci symbol vo výplatnej línii. Ak trafíte tri wild symboly za sebou, získate najvyššiu výhru: až 200-násobok stávky!

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Zaujímavosťou sú symboly TU, R, BO. Pokiaľ z nich dokážete zložiť nápis TURBO, získate 10 free spinov. Ak pridáte aj ďalšie R, tak počet voľných roztočení sa vám zdvojnásobí. A to najlepšie na koniec. Ak trafíte rovnaký symbol na celej hracej ploche (9 herných symbolov), tak nielenže „chytíte“ všetkých 27 výherných línií, ale ešte sa vám celková výhra zdvojnásobí.

Možno aj vám hra Turbo 27 prinesie zlaté šťastie, ako spomínanému hráčovi.

Mimochodom, v kasíno eTIPOS.sk sú stále v hre zaujímavé jackpoty. EGT jackpot sa na najvyššej úrovni už dostal cez 20-tisíc eur a Zlatý Multilevel jackpot opäť naberá na sile a prekročil sumu 15-tisíc eur.

Nezabúdajte, že v spomínanej online herni beží nadupaná marcová kasíno liga s navýšenou dotáciou v celkovej hodnote až 80-tisíc eur. Zabávaj sa, hraj sa a vyhrávaj!