Tri parádne jackpoty súčasne? Áno, v kasíno eTIPOS.sk!

Tri parádne jackpoty súčasne? Áno, v kasíno eTIPOS.sk!

Hľadáš zaujímavé možnosti výhier? Skús nadupané jackpoty v kasíno eTIPOS.sk. Aktuálne sa dostali niektoré z nich na parádne úrovne.

Kasíno eTIPOS.sk je známe tým, že prináša priaznivcom hazardnej zábavy päť zaujímavých jackpotov, ktoré majú dokopy 15 úrovní.

Aktuálne sa niektoré z nich vyšplhali na mimoriadne zaujímavé čiastky a rozhodne sa práve teraz oplatí pokúšať osud.

Tri parádne jackpoty naraz! V kasíno eTIPOS.sk

Multilevel jackpoty sú výborné, pretože v nich môže vyhrať úplne každý. A to bez ohľadu na výšku stávky. Pri hraní hier vybraných slotov – od dodávateľov Synot, Kajot a Tech4Bet – sa z každého otočenia odkladajú percentá do jackpotov, ktoré sú rozložené do troch úrovní.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Zlatý jackpot už prekročil sumu 25 tisíc eur a začína to byť čoraz zaujímavejšie!

Veľmi zaujímavé je to aj v Synot progressive jackpotoch. Odstupňované sú v štyroch kategóriach. Bronzový, strieborný, zlatý a diamantový. A pozor! Diamantový sa dostal cez úroveň 22 tisíc eur!

Na radare každého milovníka hazardnej zábavy svietia aj EGT jackpoty. Najcennejší z nich – spadeový – je viac než lákavý. Aká je jeho aktuálna hodnota? Už viac ako 30 tisíc eur!

Kasíno eTIPOS.sk si svojich klientov viditeľne rozmaznáva. Kde inde nájdete tri takéto fantastické príležitosti na výhru súčasne?

A okrem toho nezabúdajte, že v kasíne eTIPOS.sk stále prebieha aj Letná kasínová liga. Viac o tejto akcii sa môžete dočítať TU.