Tri novinky v kasíno eTIPOS.sk: Odvážite sa do lesa príšer?

Tri novinky v kasíno eTIPOS.sk: Odvážite sa do lesa príšer?

Kasíno eTIPOS.sk pravidelne rozširuje svoju bohatú ponuku hier. Najnovšie pribudli ďalšie tri novinky. Vyskúšate dobrodružstvo v štýle Indianu Jonesa alebo sa radšej vyberiete do lesa plného príšeriek loviť skvelé výhry?

Tri novinky v kasíno eTIPOS.sk

Double Game 2

Ovocná klasika od spoločnosti E-gaming si určite nájde svojich priaznivcov. Zaujme svieže, atraktívne spracovanie a tiež vysoká návratnosť vkladov (RTP) v hodnote 95,97 %. Oproti piatim výherným líniám v jednotke je v dvojke až 20 výherných línií. Ďalšou zaujímavosťou hry Double Game 2 je, že wild symbol nielenže dopĺňa výherné kombinácie. Ale keď je súčasťou výhernej kombinácie, finálne výhry násobí dvoma! Špeciálny symbol DG pri počte tri a viac spustí bonusový režim s 10 free spinmi.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Book of Adventure – Dead

Milovníci dobrodružných výprav v štýle Indianu Jonesa či starovekého egyptského prostredia si prídu v tejto hre na svoje. Perfektná téma, zaujímavá hudba aj grafické spracovanie. K tomu bonusové funkcie a možnosť získania free spinov.

Jack and the Mystery Monsters

Pridajte sa k odvážnemu Jackovi a vykročte spolu s ním na výpravu do lesa plného príšeriek. Odmenou za vašu odvahu však môžu byť zaujímavé výhry. Parádny kúsok z dielne Synotu je pre hráčov vizuálne atraktívny. Príšerky či svetlušky sú tu na dennom poriadku. Rovnako ako zaujímavé funkcie a bonusy. Multiplikátory výhier či free spiny. K dispozícii je aj bonusová hra, v ktorej je možné vyhrať 200-násobok stávky.

Kasíno eTIPOS.sk prináša hráčom čoraz viac atraktívnej zábavy. Vyberajte z nadupanej ponuky hier a nezabúdajte tiež na adventné akcie, ktoré práve v kasíne prebiehajú – Adventná kasíno liga o 50 tisíc € či Hrací plán o adventný bonus 65 € a 40 free spinov.