Tri novinky pod stromček od kasíno eTIPOS.sk

Tri novinky pod stromček od kasíno eTIPOS.sk

Kasíno eTIPOS.sk si pripravilo pod stromček pre milovníkov hazardných hier tri skvelé novinky. V nasledujúcom článku si ich bližšie predstavíme.

Tri novinky pod stromček od kasíno eTIPOS.sk

Frozzy Fruits

Ovocné automaty – klasika. Ale čo tak si dať pre zmenu mrazené ovocie? To je hra Frozzy Fruits. Netradičná je nielen v tom, že ovocie je servírované v zamrazenej verzii. Tento päťvalcový automat ale nepatrí medzi štandardné ani čo do počtu symbolov. Prvý a piaty valec je s jedným symbolom. Na druhom a štvrtom valci sa zobrazujú tri symboly. Prostredný, resp. tretí valec ponúka až štyri symboly. Netradičné mrazené ovocie, netradičné počty symbolov na jednotlivých valcoch a do tretice je netradičná aj vysoká výhernosť až do výšky 97 %. V tejto hre od spoločnosti e-gaming je 36 výherných línií. Bojovať o zaujímavé výhry prostredníctvom tejto hry možno už aj v kasíno eTIPOS.sk.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Lumberjack 2

Obľúbený drevorubač je späť! Vo vylepšenej a štedrejšej verzii. Okrem klasických číselných symbolov tu nájdeme aj symboly zvierat ako napríklad rys, medveď či líška. Symbol mesiaca je wild. Navyše tu nájdeme aj táborový oheň, koč plný peňazí a nemôže chýbať samotný drevorubač – Lumberjack.

Monkey Slots

Zlomyseľná opica, ktorá kradne ovocie kúsok po kúsku. Ale nebojte, napokon vás dovedie k peknej výhre. Zaujímavý slot s piatimi valcami, wild symbolom, bonusovým symbolom, rôznymi funkciami, multiplikátorom výhier či free spinmi.

Kasíno eTIPOS.sk servíruje novinky hráčom každý týždeň. Počas toho uplynulého to boli sloty Flaming Spins, Joker 50 Deluxe a 27 Diamonds.  Z bohatej ponuky spomínaného kasína si vyberie určite každý priaznivec hazardnej zábavy. Nezabúdajte, že v každej z nových hier máte šancu zapojiť sa do hry o nadupané jackpoty. Len nedávno v Multilevel jackpote zlatej úrovne padla výhra takmer 50-tisíc eur len za 12 centov!