Tri hot sloty v kasíno eTIPOS.sk

Tri hot sloty v kasíno eTIPOS.sk

Kasíno eTIPOS.sk tradične prináša trojicu hot slotov týždňa. Predstavme si odporúčané výherné automaty.

Skúste hrať na etipos casino a zažite vzrušenie z hry v kasíne.

PRIMAL AGE

Je na vás moderná doba až príliš hektická a rýchla? Tak sa vráťte aspoň na chvíľu do prehistorických čias, keď nemuseli ľudia riešiť nič iné okrem svojej obživy. Nájdite medzi praľudmi a mamutmi svoju výhru. Výhernosť výherného automatu je 97 %. Päťvalcový slot so štyrmi radmi a 20 výhernými líniami pobaví témou aj grafikou. Zaujímavé sú napríklad symboly písmen a čísel, ktoré sú vyskladané z kameňov. Wild symbol klasicky doplní výhernú kombináciu, no má tiež funkciu rozšírenia a konečnú výhru násobí dvakrát. Scatter je bonusový symbol, vďaka ktorému môžete získať 10 free spinov, stačí na to vytočiť si aspoň tri tieto symboly.

Primal Age

zdroj: egaming.cz

Medzi najnovšími hot slotmi v kasíno eTIPOS.sk nechýbajú ani ovocie a diamanty

FLAMING FRUIT

S blížiacim sa letom veľmi trefne zvolený hot slot týždňa. Dávka sviežeho ovocia, ktorá dokáže osviežiť počas horúcich dní. Jednoduchý výherný automat, ktorý prináša klasický ovocný motív a nemá hudobný sprievod. Výborný pre všetkých hráčov, ktorí hľadajú vysokú návratnosť stávok (až do 97 percent). Trojvalcová hra od Tom Horn Gaming s piatimi pevnými výhernými líniami. Flaming Fruit ponúka bonusové funkcie ako „hazard“ (možnosť zdvojnásobenia výhry) alebo násobiteľ výhry. Ak na všetkých pozíciách na valcoch objavíte rovnaké symboly ovocia (slivky, citróny, pomaranče alebo čerešne), vaša celková výhra sa zdvojnásobí.

Flaming Fruit

zdroj: Tom Horn Gaming

WILD DIAMONDS 25

Ako názov napovedá, ústrednou témou tohto výherného automatu sú drahé kamene. Je od spoločnosti Tech4Bet a na štyroch valcoch prináša 25 výherných línií. Samozrejmosťou sú wild aj scatter symboly. Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk prinášajú možnosť skvelej zábavy, šancu na výhru atraktívnych jackpotov a môžete v nich zbierať cenné body do májovej kasínovej ligy.