Tri horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk: Príbeh v štýle tisíc a jednej noci či divoké amazonky

Tri horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk: Príbeh v štýle tisíc a jednej noci či divoké amazonky

Online kasíno eTIPOS.sk má najširšiu ponuku hier na domácom trhu. Napriek tomu táto online herňa nespomaľuje a prináša ďalšie tri horúce novinky.

Skúste šťastie s tipos žreby a vyhrávajte úžasné ceny!

Might of Light

Vydajte sa po stopách gréckych bohov! Slot od spoločnosti e-gaming prinášajúci tematiku antickej mytológie. Nemôžu chýbať symboly ako Zeus, Poseidon či Héra. Päťvalcový slot so štyrmi radmi symbolov prináša 50 výherných línií. Teraz sa podržte – Might of Light patrí do kategórie hier s najvyššou priemernou návratnosťou stávok (RTP) – až 98 %. O bonusové funkcie nie je núdza. Štyri symboly Zeusa na prvom valci spustia bonusové respiny a po nájdení aspoň troch scatter symbolov si užijete 10 free spinov. Skvelá grafika, hudba a výhernosť!

Might of Light

zdroj: e-gaming

Divoké amazonky aj príbeh z tisíc a jednej noci medzi hot novinkami v kasíno eTIPOS.sk

Super Amazons

Horúca novinka týždňa v kasíno eTIPOS.sk tentoraz z dielne Tech4Bet. Päťvalcový slot a ponúka dvadsať výherných línií. Super Amazons je slot s indiánskou tematikou. Wild symbol nahrádza chýbajúce symboly a nielen dopĺňa výherné línie, ale aj násobí výhry. Scatter symboly v počte troch kusov na valcoch prinášajú 15 free spinov. Krásne a divoké amazonky čakajú len na vás!

Super Amazons

zdroj: Tech4Bet

Orient Story

Preneste sa do prostredia „tisíc a jednej noci“ v slote od spoločnosti EGT. Zábava čaká na piatich valcoch a výhry prináša 15 výherných línií vyplácaných oboma smermi. Nechýbajú „vychytávky“ ako expandujúce respiny alebo bonusová hra. K dispozícii sú štyri progresívne jackpoty a na jedno zatočenie môžete získať neuveriteľných 15 000 x svojho vkladu! Priemerná výhernosť (RTP) dosahuje hodnotu 96,35 %. Tešiť sa môžete na symboly ako napríklad orientálny palác, čarovná lampa alebo lietajúci koberec.

Orient Story

zdroj: EGT

Či už sa rozhodnete vydať na výpravu za gréckymi bohmi, zažiť dobrodružstvo s krásnymi a nebezpečnými amazonkami alebo sa ponoríte do príbehu v štýle „tisíc a jednej noci“, zažijete skvelú zábavu. Okrem toho môžete zbierať cenné body do kasínovej ligy, v ktorej sa hrá o celkovú dotáciu 50 tisíc €.

Aj hot novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk prinášajú možnosť získať niektorý z lukratívnych jackpotov. Zlatý multilevel jackpot je na úrovni okolo 25 tisíc €, Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni sa blíži hodnote 15 tisíc € a EGT jackpot na najvyššej úrovni cca. 30 tisíc €.