Toto kasíno eTIPOS.sk ešte nezažilo! Padol historicky najvyšší Zlatý multilevel jackpot

Rekordy sú na to, aby sa prekonávali! Na tohtoročný Valentín šťastný výherca rozhodne nezabudne. V kasíno eTIPOS.sk vyhral historicky najvyšší Zlatý multilevel jackpot viac ako 80-tisíc eur!

Valentín je sviatok lásky a tento rok v kasíno eTIPOS.sk aj sviatkom kráľovských výhier! 14. február 2023 prepísal históriu v tejto online herni, keďže padol najvyšší Zlatý multilevel jackpot.

Valentínsky večer priniesol v kasíno eTIPOS.sk historicky najvyšší Zlatý multilevel jackpot

Hráč pet*** si valentínsky večer spríjemnil hazardnou zábavou a roztočil valce slotu Jewels Quest 2. Na hodinách svietil čas 22:12 a vtedy to prišlo! Spin v hodnote dvoch „ečok“ mu priniesol historickú výhru v hodnote 84 131 €.

Zistite, či sú vaše čísla víťazné! Skontrolujte si tipos loto výsledky.

Na Valentína sa stal milionárov, veď v prepočte na niekdajšie slovenské koruny vyhral takmer tri milióny.

Tento valentínsky zlatý zásah môže byť inšpiráciou aj pre ďalších hráčov, veď keď to mohol dokázať pet***, prečo nie aj ty? Dobrou správou je, že kasíno eTIPOS.sk má v ponuke aj ďalšie skvelé jackpoty.

Zlatý multilevel jackpot už znova naberá na sile a jeho hodnota je aktuálne viac ako 60-tisíc eur. Okolo 50-tisíc eur ponúka EGT jackpot na najvyššej úrovni a poteší aj 30-tisícový jackpot v Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni.

Možno ti šťastie prinesie niektorý z nových Kalamba slotov, ktoré kasíno eTIPOS.sk pridalo do svojej bohatej ponuky výherných slotov. Pokiaľ hráš februárovú kasínovú ligu s celkovou dotáciou 90-tisíc eur, tak stále máš ešte pred sebou dostatok dní na to, aby si zabojoval a zamiešal celkovým poradím.

Práve prichádzajú kľúčové Double days, počas ktorých sa nazbierané body do rebríčka počítajú dvojnásobne a prebehnú od 20. do 26. februára.

Jewels Quest 2

Hra, ktorá priniesla v kasíno eTIPOS.sk historicky najvyšší Zlatý multilevel jackpot takmer v hodnote 85-tisíc eur, je od spoločnosti e-gaming. Poteší všetkých priaznivcov dobrodružných slotov a zaujímavosťou je herný systém Avalanche. Výherné symboly po vytvorení úspešnej kombinácie vybuchnú a nahradia ich nové symboly padajúce zhora, vďaka čomu dokáže vytvoriť viac výherných kombinácií.