Toto kasíno eTIPOS.sk ešte nezažilo! Padol historicky najvyšší Zlatý multilevel jackpot

Toto kasíno eTIPOS.sk ešte nezažilo! Padol historicky najvyšší Zlatý multilevel jackpot

Rekordy sú na to, aby sa prekonávali! Na tohtoročný Valentín šťastný výherca rozhodne nezabudne. V kasíno eTIPOS.sk vyhral historicky najvyšší Zlatý multilevel jackpot viac ako 80-tisíc eur!

Valentín je sviatok lásky a tento rok v kasíno eTIPOS.sk aj sviatkom kráľovských výhier! 14. február 2023 prepísal históriu v tejto online herni, keďže padol najvyšší Zlatý multilevel jackpot.

Valentínsky večer priniesol v kasíno eTIPOS.sk historicky najvyšší Zlatý multilevel jackpot

Hráč pet*** si valentínsky večer spríjemnil hazardnou zábavou a roztočil valce slotu Jewels Quest 2. Na hodinách svietil čas 22:12 a vtedy to prišlo! Spin v hodnote dvoch „ečok“ mu priniesol historickú výhru v hodnote 84 131 €.

Zistite, či sú vaše čísla víťazné! Skontrolujte si tipos loto výsledky.

Na Valentína sa stal milionárov, veď v prepočte na niekdajšie slovenské koruny vyhral takmer tri milióny.

Tento valentínsky zlatý zásah môže byť inšpiráciou aj pre ďalších hráčov, veď keď to mohol dokázať pet***, prečo nie aj ty? Dobrou správou je, že kasíno eTIPOS.sk má v ponuke aj ďalšie skvelé jackpoty.

Zlatý multilevel jackpot už znova naberá na sile a jeho hodnota je aktuálne viac ako 60-tisíc eur. Okolo 50-tisíc eur ponúka EGT jackpot na najvyššej úrovni a poteší aj 30-tisícový jackpot v Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni.

Možno ti šťastie prinesie niektorý z nových Kalamba slotov, ktoré kasíno eTIPOS.sk pridalo do svojej bohatej ponuky výherných slotov. Pokiaľ hráš februárovú kasínovú ligu s celkovou dotáciou 90-tisíc eur, tak stále máš ešte pred sebou dostatok dní na to, aby si zabojoval a zamiešal celkovým poradím.

Práve prichádzajú kľúčové Double days, počas ktorých sa nazbierané body do rebríčka počítajú dvojnásobne a prebehnú od 20. do 26. februára.

Jewels Quest 2

Hra, ktorá priniesla v kasíno eTIPOS.sk historicky najvyšší Zlatý multilevel jackpot takmer v hodnote 85-tisíc eur, je od spoločnosti e-gaming. Poteší všetkých priaznivcov dobrodružných slotov a zaujímavosťou je herný systém Avalanche. Výherné symboly po vytvorení úspešnej kombinácie vybuchnú a nahradia ich nové symboly padajúce zhora, vďaka čomu dokáže vytvoriť viac výherných kombinácií.