Tipuj Slovákov a získaj voľné spiny do kasíno eTIPOS.sk

Tipuj Slovákov a získaj voľné spiny do kasíno eTIPOS.sk

Dve muchy jednou ranou! Tipuj na zápasy Slovenska na domácich ME v hádzanej a môžeš získať až 75 voľných spinov v kasíno eTIPOS.sk.

Začiatok roka 2022 sa nesie aj v znamení hádzanárskeho svetového šampionátu. Ten sa hrá v troch maďarských a dvoch slovenských mestách. Na Slovensku turnaj prebieha v košickej Steel aréne, kde hrajú aj naši reprezentanti a hrá sa tiež na bratislavskom štadióne Ondreja Nepelu. Súpermi slovenského tímu budú postupne Nórsko, Litva a Rusko.

Pôvodne hrozilo, že v Bratislave a Košiciach sa bude hrať pre protipandemické opatrenia bez divákov, napokon ale vláda pripustila naplnenie do 25 % kapacity jednotlivých štadiónov.

Snívate o vyhraní veľkých peňazí? Skúste svoje šťastie na tipos euromiliony.

Tipus Slovensko na domácich MS v hádzanej a získaj voľné spiny v kasíno eTIPOS.sk

Užiť si toto zaujímavé podujatie môžete ešte viac. Okrem toho sú v hre voľné spiny v kasíne. Tipuj zápasy Slovenska v základnej skupine v herni eTIPOS.sk a za každý z nich môžeš získať až 25 voľných spinov do hry FruitiXXL. Získať možno až 75 voľných roztočení do kasína!

Podmienkou je na tiket, ktorý obsahuje zápas Slovenska na MS v hádzanej staviť minimálnu čiastku 10 eur a dosiahnuť minimálny kurz na tikete vo výške 10. Nezáleží na tom, či pôjde o predzápasovú stávku alebo live stávku. Je úplne jedno, či to bude kumulatívna stávka (viac zápasov) alebo sólo tiket (jeden zápas).

Nezáleží ani na tom, či tiket vyhráš alebo prehráš. Bonus 25 voľných roztočení v kasíno eTIPOS.sk môžeš získať za každý zápas Slovenska na MS v hádzanej. Pripísaný hráčovi, ktorý splní uvedené podmienky bude do 3 kalendárnych dní.

Okrem tejto zaujímavej akcie si môžeš užiť aj tri nové hry v spomínanom kasíne, viac sa môžeš dozvedieť TU.