Svieža nádielka hier v kasíno eTIPOS.sk: Už aj s vianočnou peckou!

Svieža nádielka hier v kasíno eTIPOS.sk: Už aj s vianočnou peckou!

Kasíno eTIPOS.sk prináša sviežu nádielku nových hier. Nájdeš medzi nimi aj vianočnú pecku Stunning Snow Remastered.

Svieža nádielka hier v kasíno eTIPOS.sk aj s vianočným nádychom

Golden Lamp

Prenes sa do deja ako z Rozprávok 1000 a jednej noci. Aladin je pripravený pošúchať čarovnú lampu a čo vieš? Možno bude jeho želaním parádna výhra práve pre teba! Päťvalcový slot s desiatkou výherných línií parádne zabaví a ponúka aj skvelé výhry. Pošúchaj Zlatú lampu (scatter symbol) a tri tieto symboly ti prinesú 10 voľných točení. V bonusových točeniach je pre teba pripravený rozširujúci sa divoký symbol a ten ti otvára cestu k skvelým výhram.

Stunning Snow Remastered

Už na budúci mesiac sú tu najkrajšie sviatky roku – Vianoce. Vianočne sa môžeš naladiť už teraz. A to nie vďaka obchodným domom a ich sortimentu, ale vďaka skvelej novinke v kasíno eTIPOS.sk s názvom Stunning Snow Remastered. Mriežka vo formáte 5×3 nabitá vianočnou atmosférou, 20 výhernými líniami, skvelou zábavou a zaujímavými výhrami. Nalaď sa na Vianoce a možno sa ti podarí vyhrať niečo aj na darčeky.

Lightning Spell

Uteč z reality a vstúp do magického sveta kúziel a elixírov, kde je všetko možné jediným mávnutím čarovného prútika. Naber odvahu a pomocou magického prútika vyčaruj kúzlo, ktoré vytvorí bleskové gule. Tieto bleskové gule ti prinesú bezplatné točenia, ktoré ťa odmenia úžasnou výhrou! Hráš na piatich valcoch naplnených magickými symbolmi. Nechýbajú voľné točenia, „lepkavý“ divoký symbol a hra má 10 výherných línií.

Bookmaker´s Line

Absolútne netradičná tematika hracieho automatu od Casimi Gaming. Niečo pre milovníkov športu a športových stávok. Ikony športov sú symbolmi v tejto hre. Bookmaker´s Line prináša 10 výherných línií a vďaka scatter symbolom môžeš získať štyri až 16 voľných točení. Slot s tematikou športového stávkovania sme tu ešte nemali, tak si užite túto novinku v kasíno eTIPOS.sk.

Eldorado

Nájdi svoje Eldorado so slotom od spoločnosti Synot Games. Ovocná klasika, mriežka vo formáte 3×3 a dobre známe ovocné symboly. Grafika sa môže zdať na prvý pohľad zastaraná, ale hra je určená predovšetkým pre milovníkov slotov zo starej školy. Špecialitou hry Eldorado sú Mystery Symboly. Ak vytočíte na valcoch aspoň tri, dostanete náhodnú výplatu podľa tabuľky. K dispozícii sú aj Eldorado Spins symboly, ktoré ti môžu priniesť dva až 10 voľných točení.