Stretni Madam Osud a spoznaj novinky v kasíno eTIPOS.sk

Stretni Madam Osud a spoznaj novinky v kasíno eTIPOS.sk

Je tu najnovšia nádielka nových hier v online kasíno eTIPOS.sk. Poďme si ich predstaviť!

Novinky v kasíno eTIPOS.sk

Move It!

Hýb sa a roztoč to s týmto slotom od Casimi Gaming. Čaká na teba spojenie klasiky s modernými prvkami. Vytoč si svoju výhru na 15 výherných líniách a uži si unikátne funkcie. Okrem toho sa môžeš tešiť na klasické ovocné symboly a „Wéčko“, ktoré je divokým symbolom hry. Dokáže doplniť chýbajúce výherné línie a servírovať zaujímavé výhry. Poteší funkcia re-spinov a tiež Pays Both Ways, teda funkcia vďaka ktorej si užiješ výplaty oboma smermi.

Madame Destiny Megaways

Na prvú dobrú ťa v tomto slote od Pragmatic Play doslova ohromí obrovské hracie pole. Napokon, hral si už hrací automat so šiestimi kotúčmi a ôsmimi radmi symbolov? Teraz sa podrž: k dispozícii je neuveriteľných 200 704 spôsobov ako vyhrať. Svoje výherné línie skladáš z klasických kartových symbolov a okrem toho aj symbolov ako sova, čierna mačka, srdce alebo obrázky artefaktov. Teraz prejdime k špeciálnym funkciám. Začneme pri wild symbole, ktorým je, ako inak, Madame Destiny. Divoký symbol pristáva náhodne na všetkých valcoch okrem prvého. Ako náhle wild symbol doplní výhernú kombináciu, výhra sa zdvojnásobí. A teraz pozor! Táto novinka v kasíno eTIPOS.sk obsahuje zaujímavú funkciu Padanie. Výherné symboly uvoľnia miesto tým nad nimi a takto padajú, pokiaľ vytvárajú výherné línie. Scatter symboly ťa môžu poslať do bonusovej hry, maximálne až so 100 voľnými točeniami.

Yellow Dragon

Pripravený na prílet Žltého draka? Nemusíte sa báť, ten vám prinesie 40 výherných línií, wild symbol, scatter symbol či mystery symbol a najmä množstvo skvelej zábavy. Slot s orientálnou tematikou prináša symboly ako napríklad vejár, gejša či lotosový kvet. Špecialitkou tejto novinky v kasíno eTIPOS.sk je dvojitý wild symbol. Ten prvý – Yellow Dragon alebo Žltý drak – je typický a nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej línii. Potom je tu Horiaci Wild symbol. Nemôžeme zabudnúť na scattery, podľa počtu prinášajú bezplatné točenia a maximum ich je 30. Nazbieraj tri Mahjong symboly vo výhernej línii a aktivuj Mystery symbol s náhodnou výhrou.