Strašidelný Halloween v kasíno eTIPOS.sk: Bav sa a zbieraj free spiny

Strašidelný Halloween v kasíno eTIPOS.sk: Bav sa a zbieraj free spiny

Kasíno eTIPOS.sk odštartovalo skvelú Halloween akciu, ktorá poteší všetkých milovníkov nielen strašidiel, ale najmä hazardnej zábavy. Nazbierať môžeš dokopy až 175 free spinov!

Čo tak Halloween v znamení hazardných hier a skvelej zábavy v kasíno eTIPOS.sk? To si pripravilo pre hráčov fantastickú akciu, počas ktorej môžeš nazbierať až 175 free spinov.

Akcia prebieha v tejto online herni od 26. októbra do 1. novembra 2023. Podmienky a pravidlá sú úplne jednoduché. Stačí, ak na slotoch zahráš aspoň za 50 eur denne a máš na konte 10 free spinov /týka sa to každého dňa počas trvania halloweenskej akcie/. Ak pretočíš na hracích automatoch navyše ešte ďalších aspoň 100 eur, tak získaš ďalších 15 free spinov do vybraných hier.

Halloween v kasíno eTIPOS.sk, aký si nezažil

Dokopy vieš teda počas jedného dňa trvania halloweenskej akcie v kasíno eTIPOS.sk nazbierať 25 voľných točení. Počas týždňa tejto skvelej a zábavnej akcie vieš nazbierať až 175 voľných točení. A to je 175 možností na skvelú zábavu s vybranými hrami a 175 šancí na možno tvoju životnú výhru. Nikdy nevieš…

Ak budeš hrať vybrané Halloweenske hry, tak tvoje stávky sa započítavajú 2x rýchlejšie. To znamená, že na týchto slotoch ti stačí pretočiť reálne 25 eur a splníš limit 50 eur na získanie 10 free spinov. A pretočenie ďalších aspoň 50 eur v týchto vybraných Halloweenskych hrách ti pomôže splniť podmienku dosiahnutia 100 eur a pripísania ďalších 15 free spinov. Hraj špeciálne Halloweenske hry a k free spinom sa dostaneš 2x rýchlejšie!

Vybrané Halloweenske hry, na ktorých sa stávky počítajú 2x rýchlejšie sú: Firebird Double 27, Madame Destiny Megaways, Book of Secrets, Pirate Adventures, After Dark, Secrets of Alchemy, The Secret of Ba, Moonlight Fortune 50, Hell Mania, Blood Revival, Nightmare Squad, Vampire Bride, Fire Witch, Black Mummy, Scary Night, Halloween Night a Skull Bonanza.

Free spiny, ktoré získaš počas Halloweenskej akcie v kasíno eTIPOS.sk môžeš využiť v niektorej z vybraných hier, ktorými sú: Fire Witch, Firebird Double 27, Book of Secrets a Hell Mania.

Čerešničkou na torte je, že počas tejto akcie hráš aj o špeciálny bonus. Ak zahráš každý deň počas trvania Halloweenskej akcie v kasíno eTIPOS.sk na vybraných Halloweenskych slotoch uvedených vyššie aspoň za 50 eur, na konci akcie ti bude pripísaný jednorazový bonus vo výške 10 eur.