Štedré a bonusové v kasíno eTIPOS.sk: Otvor si každý deň až do Vianoc svoj bonus!

Štedré a bonusové v kasíno eTIPOS.sk: Otvor si každý deň až do Vianoc svoj bonus!

Štedré a bonusové v kasíno eTIPOS.sk! Prebieha atraktívna adventná akcia, v rámci ktorej si každý deň až do Vianoc môžeš otvoriť zaujímavý bonus. Tak čo na teba čaká práve dnes?

Štedré a bonusové adventné obdobie si prichystalo pre hráčov kasíno eTIPOS.sk. Od 1. decembra 2023 odštartovalo atraktívnu adventnú akciu, v ktorej si až do Vianoc môžeš každý deň nájsť zaujímavý bonus. Zažiješ vzrušenie, kopec zábavy a možno ťa objavené bonusy posunú aj k atraktívnym výhram.

Adventná akcia v kasíno eTIPOS.sk

Akcia prebieha formou adventného kalendára, od 1.12. do 24. 12. si po prihlásení do svojho herného účtu v kasíno eTIPOS.sk môžeš nájsť svoj bonus a využiť ho. Ide o zaujímavé bonusy ako napríklad voľné točenia, Challenge day či bonusový promokód a podobne. Je len na tebe, koľko bonusov do Vianoc stihneš vyzbierať a využiť ich.

Do adventnej akcie sú zaradení všetci hráči s hráčskou aktivitou v kasíno eTIPOS.sk od 1. januára 2022. Uži si advent naplno a do Vianoc si môžeš otvárať každý deň zaujímavé bonusové ponuky.

Aj vďaka tejto skvelej akcii a nádielke adventných bonusov môžu byť tvoje vianočné sviatky požehnané. A požehnané sú aj jackpoty v kasíno eTIPOS.sk! TIPOS Zlatý jackpot sa šplhá už k čiastke 70 000 eur, o 45 000 eur hráš v rámci Amusnet Interactive Jackpots na najvyššej úrovni a ani takmer 25 000 eur, ktoré ponúka Tech4Bet Royal Jackpot rozhodne nie je na zahodenie.

Uži si adventné obdobie v kasíno eTIPOS.sk naplno! Nielen s atraktívnou adventnou akciou, v rámci ktorej si každý deň nájdeš až do Vianoc zaujímavý bonus, ale aj s nadupanými jackpotmi, výhra ktorých môže zmeniť tvoj život od základov.