Šťastná voľba! Zaregistroval sa v kasíno eTIPOS.sk a o polhodinu vyhral zlatý jackpot

Tomu sa povie šťastná voľba! Rozhodol sa zaregistrovať v kasíno eTIPOS.sk a o polhodinu vyhral zlatý multilevel jackpot.

Mohol spraviť lepšie rozhodnutie? Nemohol! Hráč s nickom sta*** zvolil registráciu v kasíno eTIPOS.sk a polhodinu po tom vyhral Zlatý multilevel jackpot v hodnote 39 547 eur!

Polhodinu po registrácii v kasíno eTIPOS.sk vyhral šťastný hráč takmer 40 tisíc eur

Krátko po registrácii si spomínaný hráč rovno vyskúšal pestrosť ponuky výherných automatov v spomínanej online herni. Vybral si slot 100 Hot Wild a práve tento ovocný automat mu priniesol takmer 40 tisíc eur na konto.

Nováčik sta*** vkročil do kasíno eTIPOS.sk tou správnou nohou. Ak sa mu bude aj naďalej dariť podobným spôsobom, svoje konto rozhodne dokáže ešte pekne zveľadiť.

Tipos keno 10 ponúka desiatky možností, ako vyhrať, takže nečakajte a skúste to hneď teraz.

Zo širokej ponuky výherných automatov si zaiste dokážete vybrať aj vy. Veď len nedávno pribudli do najširšej ponuky na slovenskom trhu ďalšie tri novinky – Apparatus, Sticky Fruits a Diamondz.

S hrou Apparatus sa môžete preniesť do robotickej budúcnosti, Sticky Fruits je ovocný slot s nadpriemernou výhernosťou a Diamondz zábavný automat od Synotu.

Nezabúdajte, že v kasíno eTIPOS.sk stále prebieha Letná kasíno liga s celkovou dotáciou 100 tisíc eur. Stále máte dostatok času zapojiť  sa, ak ste tak ešte neurobili a zabojovať o svoj podiel z „koláča“.

Spomínaný šťastný hráč, ktorý polhodinu po svojej registrácii „rozbil“ Zlatý multilevel jackpot a vyhral takmer 40 tisíc eur, vám môže byť skvelou motiváciou pre ostatných. Nikdy nemôžete vedieť, čo je napísané vo vašich kartách osudu a preto sa oplatí pokúšať šťastenu.

O zaujímavé jackpoty v kasíno eTIPOS.sk rozhodne nie je núdza. Zlatý multilevel jackpot je na úrovni okolo 35 tisíc eur a pomaličky sa k hodnote 40 tisíc eur blíži EGT jackpot na najvyššej úrovni. Veľmi atraktívnu úroveň dosiahol aj Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni, ktorý sa nedávno dostal na hodnotu 26 tisíc eur.

Ako vidíte, o parádne jackpoty a čo je ešte lepšie o fantastické reálne výhry nie je v kasíno eTIPOS.sk núdza. Skúsiš to aj ty?