Šťastná sedmička: V kasíne eTIPOS.sk padol EGT jackpot takmer 40-tisíc eur!

Šťastná sedmička: V kasíne eTIPOS.sk padol EGT jackpot takmer 40-tisíc eur!

Neuveriteľná symbolika! Sedmička zohrala kľúčovú rolu pre hráča, ktorý v kasíne eTIPOS.sk získal EGT jackpot vo výške takmer 40-tisíc eur.

V kasíne eTIPOS.sk ďalšia parádna výhra. Hráč s prezývkou zof*** slávil úspech a trafil EGT jackpot vo výške nádherných 37 395 eur.

Veľkou symbolikou je, že kľúčovú rolu pri jeho výhre zohralo typické šťastné číslo – sedmička.

Spomínaný hráč mal sedmičku v samotnej výhernej čiastke (37 395 eur). Vyhrať sa mu podarilo 20. 7. Neuveríte, kedy výhru získal – 17:43. Už tretia sedmička!

Ale to nie je všetko.

Šťastný výherca dosiahol EGT jackpot v hre Great 27. Takže ďalšia sedmička.

Chcete vidieť, ako sa vám darilo? Pozrite sa na výsledky tipos a skontrolujte svoje výsledky.

V kasíne eTIPOS.sk je to leto plné jackpotov. Len nedávno sa ďalší výherca dopracoval k Zlatému Multilevel jackpotu vo výške takmer 30-tisíc eur.

Spomínané parádne výhry môžu byť inšpiráciou a skvelou motiváciou pre všetkých hráčov. V kasíne eTIPOS.sk sa stále hrá o zaujímavé čiastky.

EGT jackpot opäť stúpa!

Napríklad úroveň Zlatého jackpotu sa vyšplhala na atraktívnych viac ako 30-tisíc eur. Synot Progressive bonus je na najvyššej „diamantovej“ úrovni už takmer na hranici 20-tisíc eur.

A EGT jackpot opäť nádherne stúpa do nebotyčných výšok. Aktuálne sa už na najvyššej úrovni dostal cez hranicu 25-tisíc eur. A len na osvieženie pamäti. Koncom apríla padla zatiaľ najvyššia výhra v histórii tohto jackpotu – šťastný výherca bral takmer 50-tisíc eur!

Nezabúdajte, že okrem zaujímavých jackpotov v kasíne eTIPOS.sk môžete zabojovať o atraktívne čiastky aj v Letnej kasíno lige. Aktuálne poradie súťaže nájdete na oficiálnom webe kasína.