Spoznaj hot novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk

Spoznaj hot novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk

Ďalší týždeň, ďalšie hot novinky v kasíno eTIPOS.sk. Tentoraz to budú výherné automaty Solar God, Fruiti XXL a The Secret of Ra.

Ak si chcete skontrolovať svoje čísla, navštívte tipos výsledky a uvidíte, či ste vyhrali!

Tri hot novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk

Solar God

Výherný automat od spoločnosti Synot Games, ktorá je sama o sebe zárukou top kvality. Solar God prináša tému starodávnych egyptských Bohov. Hrá sa netradične na šiestich valcoch a štyroch radách symbolov. K dispozícii je tridsiatka výherných línií. V tejto hre sa stretneme so symbolmi faraónov a artefaktov z tejto doby. Je možné získať free spiny, nechýba wild symbol. Maximálna výhra je 500x stávky. Pri maximálnej stávke na jedno roztočenie 80 € možno dosiahnuť maximálnu výhru 40 tisíc €.

Solar God

zdroj: synotgames.com

Fruiti XXL

Moderný ovocný automat z dielne Synotu, skvele optimalizovaný pre telefóny. Poteší určite 100 výherných línií. Jednoduchá hra, široké bonusové možnosti v nej určite nečakajte. Čo však poteší, je maximálna výhra až 1000-násobok stávky. Návratnosť stávok (RTP) na úrovni okolo 95 %. Ďalšia zaujímavá hra v ponuke kasíno eTIPOS.sk.

The Secret of Ba

Ochutnávka starovekého Egypta z dielne Tom Horn Gaming. Päťvalcový slot s troma radmi symbolov a deviatimi výhernými líniami. Návratnosť cez 96 % je zaujímavá hodnota. Hráčov poteší nielen zaujímavá tematika starovekého Egypta, ale aj špeciálne funkcie ako možnosť získania free spinov či násobiteľ výhier. Netradičná funkcia Shatter prináša trieštenie symbolov, pri ktorom dosadnú na voľné pozície nové a tak sa zvyšuje šanca na víťazné kombinácie. Scatter symbolom v tejto hre je kniha, v počte troch kusov na valcoch prinesie 10 free spinov. Hra sa odohráva vnútri hrobky lemovanej sochami Bohov a truhlicami plnými zlata. Slotom sprevádzajú symboly ako napríklad Kniha, Kleopatra, Ankh či Skarabeus.

The Secret of Ba

zdroj: Tom Horn Gaming

Kasíno eTIPOS.sk nielen pravidelne rozširuje svoju ponuku hier, ale prináša aj zaujímavé akcie a jackpoty. Nezabúdajte, že aj v apríli beží obľúbená kasíno liga, tento mesiac s jednou novinkou.