Spellcraft (recenzia hry) – prinesie ti Halloween namiesto strachu parádnu výhru?

Spellcraft (recenzia hry) – prinesie ti Halloween namiesto strachu parádnu výhru?

S hrou Spellcraft od spoločnosti Playson si užijete halloweensku tématiku s možnosťou zaujímavých výhier v eTipos.sk. Nebojíte sa?

Symboly ako vyrezané halloweenske tekvice, čierne mačky, fľaše s elixírmi či tri čarodejnice nemôžu v hre Spellcraft od spoločnosti Playson rozhodne chýbať.

Zábavné ikony v tejto hre sú založené na hororovej téme Halloweenu. Medzi ikonami sú tri krásne mladé čarodejnice, kniha kúziel, zrkadlo, čierna mačka, červená guľa, zelený elixír, tekvicový strašiak, bábika voodoo a zelený bublajúci kotol. Pre nižšie výplaty sú tu tiež vysoké symboly kariet. Pavučiny pokrývajú obrazovku, zatiaľ čo v pozadí je strašidelný les s hrčovitými stromami a žiariacimi hubami.

Spellcraft prináša 27 výherných línií.

Spellcraft prináša halloweensku tematiku aj množstvo bonusových funkcií

Najvyššie výhry pochádzajú z knihy kúziel, ktorá vám dá 600 mincí, keď narazíte na 5 z nich. Ďalším symbolom, na ktorý si treba dať pozor, je voodoo bábika, ktorá vyplatí 500 mincí za 5 symbolov, zatiaľ čo zelený bublajúci kotlík udeľuje 400 mincí.

Skúste si staviť na svoje obľúbené čísla na tipossk a možno budete dnešným veľkým víťazom.

Tekvicový strašiak a čierna mačka platia po 300 mincí za 5 symbolov a zelený elixír a červená guľa po 200 mincí. Napokon symboly vysokých kariet eso a kráľ platia 150 mincí za 5 symbolov a kráľovná aj Jack platia 100 mincí za 5 symbolov.

Wild  symbol je zelený kruh so zlatým písmom WILD. Tento symbol zastupuje ostatné, aby priniesol viac možných výhier, no nezastupuje scatter.

Ak narazíte na 3 alebo viac tmavovlasých čarodejníc, spustíte funkciu Ghost Reels. To pridá na obrazovku ďalší valec a začne sa točenie zadarmo! Ak trafíte viac scatter symbolov, získate ešte viac zatočení zadarmo.

Power of Three alebo Sila troch – Ak vytočíte všetky tri čarodejnice naraz, aktivujete funkciu Sila troch. Počas tohto kola sa na valcoch rozširujú Wild symboly, ktoré vytvárajú ďalšie potenciálne výhry.

Štvorstupňová bonusová hra – Zlatovlasá čarodejnica je bonusovým symbolom. Vytočením 3 z týchto symbolov sa začína bonusová hra, ktorá sa skladá zo 4 kôl. V každom kole si vyberiete jeden zo štyroch predmetov, aby ste odhalili svoje odmeny. Môžete vyhrať peňažné ceny, multiplikátory a ‘ingrediencie’.

Nielen symboly a detaily v hre, ale aj hudba v pozadí skvele dotvára halloweensku atmosféru. Množstvo bonusových funkcií zvyšujú atraktivitu hry Spellcraft. Zahrať si môžete aj pre zábavu zadarmo v kasíne eTIPOS.sk.

Ďalšie recenzie zaujímavých hier si môžete prečítať TU.