Skvelá zábava aj výhry! Hraj Exkluzívne turnaje o 10 000 € v kasíno eTIPOS.sk

Zapoj sa do Exkluzívnych turnajov o 10 000 € v kasíno eTIPOS.sk. Zažiť môžeš množstvo skvelej zábavy a si v hre o parádne odmeny.

Exkluzívne turnaje o 10 000 € prichádzajú znova na scénu a zapojiť sa do nich môžeš úplne jednoducho. Stačí si vybrať tvoj obľúbený slot z bohatej ponuky hier v kasíno eTIPOS.sk a roztočiť spin aspoň za 0,20 €. Splnené? Tak v tom prípade si v hre o lákavé ceny.

Čím viac točíš, tým viac vyhráš, pretože rebríček turnajov sa zostavuje na základe počtu otočiek. Hráči budú v rebríčkoch zoradení od najlepšieho smerom nadol podľa počtu nazbieraných bodov. Až 176 najlepších hráčov v prvých dvoch kolách získa zaujímavú odmenu, tak neváhaj a toč! V treťom kole bude odmenených dokonca najlepších 210 hráčov.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Hraj Exkluzívne turnaje v kasíno eTIPOS.sk a získaj zaujímavú odmenu

Exkluzívne turnaje o 10 000 € v kasíno eTIPOS.sk prebiehajú ako tradične v troch kolách. Prvé kolo v dňoch 5. a 6.6., druhé kolo v dňoch 7. a 8.6. a záverečné tretie kolo v dňoch 9.6-11.6. Nezabúdaj, že v prvých dvoch kolách získava odmenu až 176 najlepších hráčov a v treťom kole 210 najlepších hráčov. Budeš patriť medzi nich?

Dotácia v prvom kole Exkluzívnych turnajov predstavuje čiastku 3 000 € a rovnako o dotáciu 3 000 € hráš aj v druhom kole. Tretie kolo prináša dotáciu až 4 000 €.

Zaujímavosť: každý deň môže hráč dostať za hranie v turnaji free spiny do iných hier. 81 Frutas Grandes, Flaming Fruit, Triple Joker, Fruits Go Pop, Monkey 27, Frutopia a Sizable Win ti môžu priniesť v jednotlivých dňoch akcie zhodne po desať free spinov.

V kasíno eTIPOS.sk môžeš získať skvelé odmeny v Exkluzívnych turnajoch o 10 000 €, ale aj v prípade, že trafíš niektorý z lukratívnych jackpotov. Napríklad Amusnet Interactive Jackpot prináša možnosť získať 20 000 € a o rovnako zaujímavú čiastku hráš v rámci Tech4Bet Royal Jackpotu. Zlatý Multilevel Jackpot naberá na sile a šplhá sa k hodnote 35 000 €.

Exkluzívne turnaje o 10 000 € prinášajú množstvo výbornej zábavy, môžeš si zmerať sily s ostatnými hráčmi a okrem toho získať zaujímavé odmeny – finančné či vo forme free spinov. Navyše hráš o atraktívne jackpoty, tak nemáš na čo čakať!