Skúsil si už Loto online v kasíno eTIPOS.sk? Jackpot neuveriteľných 660-tisíc eur a 5 tiketov zadarmo za registráciu

Skúsil si už Loto online v kasíno eTIPOS.sk? Jackpot neuveriteľných 660-tisíc eur a 5 tiketov zadarmo za registráciu

Skúsil si už čaro obľúbenej hry Loto online? Kasíno eTIPOS.sk teraz ponúka 5 tiketov zadarmo za registráciu a hráš o jackpot v závratnej výške 661 266 €.

Každý hazardný hráč určite pozná obľúbenú číselnú lotériu Loto, ale už nemusíš hrať len prostredníctvom klasických papierových tiketov. Moderná doba prináša moderné riešenia a čoraz viac aktivít sa presúva do online sveta. Skúsil si už hru Loto online? Ak nie, tak v kasíno eTIPOS.sk môžeš hrať o závratný jackpot vo výške 661 266 €. Pokiaľ ešte nemáš vytvorený účet, tak určite zaujme možnosť získať päť tiketov na Loto zadarmo za registráciu.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

5 tiketov zadarmo za registráciu

Si nový hráč? Tak si vytvor účet v online kasíno eTIPOS.sk a ihneď po dokončení registrácie automaticky získaš bonus v hodnote 5 eur, ktorý môžeš použiť na podanie 5 stávok v hre Loto s 1 tipom na 1 žrebovanie bez hry Joker.

Hrať Loto online v kasíno eTIPOS.sk sa oplatí

V hre Loto vyhrávajú každý týždeň tisíce Slovákov a ty môžeš byť jedným z nich! Až 65 výhercov rozprávkovo zbohatlo – vyhralo viac ako 1 000 000 €. Stačí len pár klikov a v hre o parádne výhry si aj ty.

Ako hrať Loto?

Hrať Loto je úplne jednoduché a zvládne to každý. Z hracieho poľa si vyberiete šesť čísel od 1 do 49 a podáte tiket. Ak vyžrebujú tie tvoje, tak vyhrávaš luxusný jackpot a svoj život môžeš zmeniť od základov. Skvelé je, že vyhrávaš aj pri uhádnutí troch, štyroch alebo piatich čísel.

Prečo je Loto online jednoduchšie?

Náhodný tip dokáže vybrať čísla za vás a nemusíte si lámať hlavu. Tiket máš vyplnený jedným klikom a zveríš sa do rúk svojho osudu. Rýchla stávka pomôže vybrať dokonca aj správnu veľkosť tiketu: S, M, L alebo XL.

Milovníci číselných lotérií, pokiaľ ste ešte neskúsili hru Loto online, tak teraz je ten správny čas. Online kasíno eTIPOS.sk prináša neskutočný jackpot 661 266 € a okrem toho zaujímavú akciu, keď po registrácii dostaneš päť tiketov zadarmo.