Skús vylepšiť svoj predvianočný rozpočet: V kasíno eTIPOS.sk bežia Exclusive turnaje o 10 000 €

Skús vylepšiť svoj predvianočný rozpočet: V kasíno eTIPOS.sk bežia Exclusive turnaje o 10 000 €

Doba je drahá, v predvianočnom období obzvlášť. Preto nebude na škodu veci skúsiť vylepšiť svoj rozpočet. Čo tak skúsiť zabojovať v Exclusive turnajoch o 10 000 € v kasíno eTIPOS.sk?

Predvianočné nákupy, darčeky a množstvo rozličných finančných výdavkov. Určite to poznáte. Ako na zavolanie prichádzajú Exclusive turnaje o 10 000 €  v online kasíno eTIPOS.sk. Skúsite vylepšiť svoj predvianočný rozpočet?

Akcia prebieha v termíne od 5. decembra do 11. decembra 2022. Celková dotácia turnajov je 10 000 € a hrá sa v troch kolách. Prvé kolo turnaja prebieha v dňoch 5. a 6. decembra, druhé kolo 7. a 8. decembra a tretie kolo v termíne od 9. do 11. decembra.

Exclusive turnaje o 10 000  v kasíno eTIPOS.sk

V každom kole získa odmenu 124 najlepších hráčov na základe výherného rebríčka. Rebríček turnajov sa zostavuje na základe nazbieraných bodov a hodnotí sa podľa vzorca Win/Bet. Na kvalifikáciu do poradia stačí roztočiť výherné valce ktoréhokoľvek výherného automatu v kasíno eTIPOS.sk. Ale musia byť v minimálnej hodnote stávky 0,30 € na jeden spin.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Roztočiť môžeš napríklad valce niektorej z noviniek, ktoré začala spomínaná online herňa pridávať do svojej ponuky 2x za týždeň (v utorok a piatok). Hráčov naposledy potešila bohatá mikulášska nádielka a v balíčku si našli sloty Ice Valley, Blind Wild, Bay of Pirates, Goblinions a Pin Up Queens.

Hranie Exclusive turnajov v kasíno eTIPOS.sk ti prináša možnosť bojovať o odmeny v rebríčkoch, ale aj o nadupané jackpoty. Napríklad Synot progressive bonus sa šplhá k méte 20 000 €, Zlatý multilevel jackpot presiahol hodnotu 30 000 € a EGT jackpot na najvyššej úrovni presiahol hodnotu 50 000 €!

Ako vidíte, zapojiť sa do Exclusive turnajov sa zaručene oplatí! Zabávate sa s výbornými hrami, súťažíte s ostatnými hráčmi o čo najlepšie umiestnenie v rebríčku. A navyše bojujete o zaujímavé odmeny nielen v samotných turnajoch, ale máte aj šancu na niektorý z lukratívnych jackpotov, ktoré kasíno eTIPOS.sk aktuálne ponúka.

Nezabúdajte tiež na to, že aj počas decembra prebieha obľúbená kasínová liga a hrá sa o celkovú dotáciu v hodnote 60 000 €. Možností, ako sa skvele zabaviť, zasúťažiť si a niečo pekné pred Vianocami vyhrať, je neúrekom!