Skús nové pecky a získaj točenia zdarma. Novinkový turnaj v kasíno eTIPOS.sk o 1 840 free spinov

Spojenie príjemného s užitočným. Vychutnaj si horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk a zároveň získaj množstvo voľných točení. Je tu Novinkový turnaj o 1 840 free spinov!

Kasíno eTIPOS.sk si svojich priaznivcov doslova rozmaznáva. Prináša ďalšiu atraktívnu akciu, ktorá skĺbi príjemné s užitočným. Môžeš si v rámci nej užiť horúce novinky a zároveň získať množstvo voľných točení. Novinkový turnaj prebieha dvakrát v priebehu jedného týždňa. V utorok, stredu a štvrtok hráš celkovo o dotáciu 1 840 voľných točení do hry Wild Card. Od piatka do nedele prebehne druhý turnaj a tiež hráš celkovo o dotáciu 1 840 voľných točení. Počas jedného týždňa tak kasíno eTIPOS.sk v rámci Novinkového turnaja hráčom rozdá dokopy 3 680 voľných točení.

Novinkový turnaj v kasíno eTIPOS.sk o 1 840 voľných točení

Získané voľné točenia majú hodnotu 0,20 € a platnosť jeden deň. To znamená, že do 24 hodín od pripísania voľné točenia musíš využiť, pretože v opačnom prípade bez náhrady prepadnú. Do každého turnaja sa započítavajú iba kvalifikované stávky v minimálnej hodnote 0,20 € v nasledovných hrách: Diamond Plus, Wild Card, Gates of Olympus, Respin Sapphire, 40 Classic, Gems Bonanza. 

V jednotlivých turnajoch získa odmenu 150 najlepších hráčov na základe turnajového rebríčka. Tento sa zostavuje na základe celkového počtu kvalifikovaných stávok v uvedených hrách. Kto hrá viac, ten má šancu na lepšie konečné umiestnenie v rebríčku a tým na lepšiu odmenu a porciu voľných točení. Víťaz každého turnaja získa 30 voľných točení, za druhé miesto dostaneš odmenu vo forme 25 voľných točení a rovnakú odmenu získa aj tretí hráč v poradí.

Hráči, ktorí sa umiestnia na 4. až 9. pozícii, získavajú po 20 voľných točení a hráči na 10. až 39. pozícii 15 free spinov. Zúfať nemusia ani hráči na 40. až 79. pozícii, pretože na ich konto pribudne po 12 voľných točení. Napokon hráči v druhej polovici výherného rebríčka, teda na 80. až 150. pozícii, získavajú po 10 voľných točení.

Veľmi zaujímavá akcia z dielne kasíno eTIPOS.sk. Hraj Novinkový turnaj, spoznaj úplne nové hry, uži si množstvo zábavy a získať môžeš skvelú nádielku voľných točení.