Šibi-ryby bonusy v kasíno eTIPOS.sk: Zbieraj počas Veľkej noci free spiny

Šibi-ryby bonusy v kasíno eTIPOS.sk: Zbieraj počas Veľkej noci free spiny

Vyšib, resp. vytoč si v online kasíno eTIPOS.sk počas Veľkej noci free spiny.

Oblievačka, šibačka, ale tento rok aj kasínová vykrúcačka. Šibi-ryby bonusy v online kasíno eTIPOS.sk ti môžu priniesť zaujímavú nádielku free spinov. Nazbieraj ich čo najviac a máš o zábavu postarané. Navyše dostaneš šance získať zaujímavé výhry či dokonca jackpoty.

Spomínaná veľkonočná akcia v spomínanom kasíne prebehne v termíne od 6. apríla do 10. apríla. Hneď na úvod pripomíname, že na využitie nazbieraných free spinov máš päť dní od ich pripísania. Preto treba byť obozretný, aby zbytočne neprepadli. Bonus možno získať len jedenkrát.

Šibi-ryby bonusy v kasíno eTIPOS.sk

Každý z piatich dní trvania akcie prináša niečo špeciálne. Vo štvrtok potrebuješ zahrať na výherných slotoch v ponuke kasíno eTIPOS.sk aspoň za 20 eur a ako bonus dostaneš 20 free spinov do hry 81 Joker Fruits.

Veľký piatok 7.4. ti prináša možnosť zahrať minimálne za 50 eur a ak splníš túto jednoduchú podmienku, získaš 20 free spinov do hry 81 Easter Fortune.

Skúste hrať na etipos casino a zažite vzrušenie z hry v kasíne.

Biela sobota 8.4. a deň v rámci šibi-ryby akcie, počas ktorého musíš zahrať aspoň za 100 eur na výherných slotoch, ak chceš získať 20 free spinov na hru Respin Joker.

Veľkonočná nedeľa 9.4. a s týmto dňom možnosť zahrať aspoň za 50 eur a získať 20 free spinov do hry Prasa v balíku.

Akcia končí na Veľkonočný pondelok 10.4., ktorý môžeš okrem oblievania a šibania dievčat stráviť aj roztáčaním valcov v kasíno eTIPOS.sk. Zahraj sloty aspoň za 50 eur a dostaneš odmenu 20 free spinov do hry 6 Fruits Deluxe.

Šibi-ryby akcia na Veľkú noc trvá päť dní a keďže počas každého z nich vieš získať 20 free spinov, dokopy máš možnosť nazbierať rovnú stovku voľných roztočení. Sto možností vytočiť si zaujímavú výhru alebo rovno jackpot.

A o jackpoty v kasíno eTIPOS.sk rozhodne nie je núdza. Tohtoročná Veľká noc bude v znamení nielen šibačky, oblievačky či dobrého jedla, ale aj v znamení zbierania free spinov. Môžeš ich nazbierať dokopy až 100 a preto neváhaj a toč!