S Hot novinkami týždňa v kasíno eTIPOS.sk ti bude poriadne horúco

S Hot novinkami týždňa v kasíno eTIPOS.sk ti bude poriadne horúco

Kasíno eTIPOS.sk predstavilo Hot novinky týždňa a zaručene ti s nimi bude poriadne horúco.

Skúste šťastie s tipos žreby a vyhrávajte úžasné ceny!

Fire & Steel War of the Wilds

Fantasy výherný automat od spoločnosti Betsoft vás zavedie do sveta rytierov a zažijete boj dobra so zlom. Na prvý pohľad zaujme nielen fantasy prostredie s rytiermi po oboch stranách hernej obrazovky, ale aj netradičné rozloženie valcov. To pripomína tvar diamantu a počet symbolov na jednotlivých valcoch je 3-4-5-4-3. S jedinečne vytvorenou funkciou Wild Warriors sa nechajte vtiahnuť do akcie, keď Rytier s mečom a bojovníčka vytvárajú Blazing Wilds, aby zväčšili vaše výhry. Sledujte, ako sa lúče bojovníkov pretínajú a uvoľňujú svoju kombinovanú silu v režime bezplatných zatočení War of the Wilds so šancou na opätovné spustenie. Veľmi zaujímavý kúsok v ponuke kasíno eTIPOS.sk.

Fire and Steel

zdroj: betsoft.com

Ďalšie hot novinky v kasíno eTIPOS.sk

Apparatus 2

Tento zaujímavý slot od spoločnosti e-gaming vás zavedie do sveta robotov. Okrem netradičnej témy poteší netradične vysoká priemerná výhernosť dosahujúca až 98 %. Zaujímavým prvkom je voliteľný počet výherných línií – 1, 10, 20, 30, 40 alebo 50. Wild symbolom je písmeno W na old schoolovej televízii a nahrádza akýkoľvek chýbajúci symbol vo výhernej línii. Desať, jedenásť alebo dvanásť symbolov scatter prináša voľné roztočenia v počte 7, 15 alebo 30.

Apparatus 2

zdroj: e-gaming.cz

Monkey Slots

Typický letný, prázdninový a dovolenkový slot nemôže v najnovšom výbere kasíno eTIPOS.sk chýbať! Výherný automat z dielne spoločnosti Synot vás zavedie pod palmy obsypané kokosovými orechmi. Máte chuť na ananás, kokosový orech alebo radšej osviežujúce figy? Áno, práve tieto symboly nájdete na herných valcoch tohto slotu. Ako už názov hry napovedá, dôležitú úlohu zohrá opica. Vďaka svojim šibalstvám ti dokáže prihrať ešte zaujímavejšie výhry.

Monkey Slots

zdroj: Synot

S uvedenými troma Hot novinkami týždňa môžete v kasíno eTIPOS.sk zbierať cenné body do Letnej kasínovej ligy alebo zabojovať o lukratívne jackpoty. Hodnotu viac ako 20 tisíc € má EGT jackpot na najvyššej úrovni a cca. 25 tisíc € ti prináša Zlatý Multilevel jackpot, ktorý už v spomínanej online herni potešil nejedného šťastného hráča. Zaradíš sa k nim aj ty?