Roztoč to aj počas horúceho leta. Júlová kasíno liga v kasíno eTIPOS.sk o 50 000 €

Roztoč to aj počas horúceho leta. Júlová kasíno liga v kasíno eTIPOS.sk o 50 000 €

Štart horúceho leta v znamení adrenalínu, súťaženia a parádnych výhier? Tak sa zapoj do júlovej kasíno ligy v online kasíno eTIPOS.sk s celkovou dotáciou 50 000 €.

Konečne sme sa dočkali. Je tu leto, prázdninové a dovolenkové obdobie, čas na relax a zábavu. Lepší štart ako s júlovou kasíno ligou s celkovou dotáciou 50 000 € si len ťažko predstaviť. Zabav sa so svojimi obľúbenými slotmi, zmeraj si sily s ostatnými hráčmi a zabojuj o lákavé odmeny. Zbieraj body, posúvaj sa v rebríčku čo najvyššie a zvýš svoju šancu na podiel z celkovej dotácie.

Júlová kasíno liga v kasíno eTIPOS.sk prináša ja obľúbené Double days

Získaj dvojnásobný počet bodov za hranie vo večerných tematických turnajoch a stúpaj v rebríčku ako kométa. Double days prebehnú v období od 3.7. do 9.7. 2023 a práve počas týchto dní máš výraznú šancu zmeniť poradie v rebríčku.

Nezabúdaj, že aj počas júlovej kasínovej ligy v kasíno eTIPOS.sk hráš o svoje obľúbené jackpoty, ktoré majú vždy čo ponúknuť. Napríklad Zlatý multilevel jackpot aktuálne má hodnotu okolo 60 000 € a Royal Jackpot Tech4Bet presiahol hranicu 30 000 €. O zaujímavé čiastky okolo 15 000 € hráš v rámci Strieborného multilevel jackpotu a tiež Synot progressive bonusu na diamantovej úrovni.

Užívaj si v kasíno eTIPOS.sk najširšiu ponuku hier na trhu, skvelú zábavu a súťaženie s júlovou kasíno ligou. Celková dotácia akcie má hodnotu 50 000 € a máš to vo svojich rukách, aby si čo najviac zvýšil svoju šancu získať čo najvyšší podiel z tejto čiastky.

V termíne od 3.7. do 9.7.2023 navyše prebehnú Double days, teda dni, ktoré môžu byť rozdielové z pohľadu celkového rebríčka júlovej kasino ligy. Dni, počas ktorých za hranie vo večerných tematických turnajoch zbieraš dvojnásobné body.

Odštartuj leto vo veľkom štýle v kasíno eTIPOS.sk s júlovou kasíno ligou so širokou ponukou hier, Double days, ktoré ťa môžu vystreliť v poradí a okrem toho máš šancu zabojovať o atraktívne jackpoty. Tak odpáľ to naplno a užívaj leto v znamení hazardných hier!