Prinesie ti Zlatá podkova šťastie? Nový eŽreb týždňa v kasíno eTIPOS.sk môže priniesť kráľovskú výhru 20 000 €

Prinesie ti Zlatá podkova šťastie? Nový eŽreb týždňa v kasíno eTIPOS.sk môže priniesť kráľovskú výhru 20 000 €

Hovorí sa, že podkova prináša šťastie. A čo tak Zlatá podkova? Skús nový eŽreb týždňa v kasíno eTIPOS.sk a máš šancu na kráľovskú výhru 20 000 €.

Zlatá podkova nový eŽreb týždňa v kasíno eTIPOS.sk

Podľa starých tradícií je podkova symbolom šťastia. Preto si ju v dávnych dobách, ale aj v súčasnosti, ľudia dávajú napríklad na dvere. Je symbolom šťastia, hojnosti a prosperity. Nový eŽreb týždňa v kasíno eTIPOS.sk Zlatá podkova ti môže priniesť hojnosti a prosperity nadostač, veď maximálna výhra na tomto žrebe je neuveriteľných 20 000 €.

eŽreb Zlatá podkova si môžeš zakúpiť za symbolické jedno euríčko a veriť, že sa šťastena usmeje práve na teba. Ponuka eŽrebov v kasíno eTIPOS.sk sa v posledných týždňoch pekne rozširuje a výber je naozaj luxusný. Naposledy pribudol eŽreb Malá šťastná šupinka, ktorá za 1 € môže priniesť luxusnú výhru 20 000 €, dovolenku alebo nové auto.

Ešte predtým pridalo kasíno eTIPOS.sk do svojej zbierky eŽrebov Zlaté rúno a Zimný expres. Zlaté rúno je žreb vhodný pre hráčov, ktorí uprednostňujú zábavu „za drobné“. Pretože tento eŽreb stojí symbolických 0,25 € a maximálna výhra je 2 500 €.Zimný expres sa rúti plnou parou vpred a vezie možnosť maximálnej výhry až 60 000 €. Samozrejme, takáto maximálna odmena nepríde zadarmo. Cena tohto eŽrebu je vyššia, zakúpiť si ho môžete za 3€. Ale za tú zábavu a možnosť zaútočiť na spomínanú lukratívnu maximálnu výhru to stojí, či nie?

Zabav sa s eŽrebmi v kasíno eTIPOS.sk, do rodiny ktorých teraz pribudla aj Zlatá podkova. Prinesie šťastie aj tebe?