Poriadne duplo na pedál: Kasíno eTIPOS.sk predstavuje päť nových hier

Poriadne duplo na pedál: Kasíno eTIPOS.sk predstavuje päť nových hier

Kasíno eTIPOS.sk rozhodne nespomaľuje! Práve naopak, poriadne duplo na pedál a pre hráčov si pripravilo päť nových hier.

Hráči boli doteraz zvyknutí na to, že v kasíno eTIPOS.sk pravidelne každý utorok prezentovali tri hot sloty týždňa. Aby milovníkom hazardnej zábavy nebolo málo, tak v tejto online herni sa rozhodli, že budú nové sloty prezentovať navše aj v piatok.

Chcete vidieť, ako sa vám darilo? Pozrite sa na výsledky tipos a skontrolujte svoje výsledky.

Do ponuky výherných slotov pridali ďalších päť zaujímavých hier, ktoré si zaručene nájdu svojich priaznivcov. Ide o sloty Cold & Hot, 81 Vegas Multifruits, Fixi-Dixi, Piggy Holmes a 5 Stones.

Päť noviniek v kasíno eTIPOS.sk

81 Megas Multifruits

Určite ste už počuli radu o tom, že čo je staré a dobré, tak by sa nemalo meniť. Pri výherných slotoch to platí, napríklad o klasických ovocných automatoch zo „starej školy“. 81 Vegas Multifruits je tiež slot z tohto súdka, ktorý prichádza z dielne Synot Games. Čaká na vás 81 výherných línií, klasické ovocné symboly, poteší multiplikátor výhry a maximálna výhra v hodnote 250 000 €.

81 Vegas Multifruits

zdroj: Synotgames

Cold & Hot

Máte radšej teplo či chlad? V hre Cold & Hot od spoločnosti Adell si užijete oboje. Hráte v časovo obmedzenom móde Cold alebo Hot s troma či štyrmi valcami. Tento prvok dvoch herných módov a premenlivého hracieho poľa je príjemným osviežením a vybočením zo stereotypu. K dispozícii máte až 81 výherných línií a poteší wild symbol s multiplikátorom, čo znamení, že ak trafíte výhernú kombináciu súčasťou ktorej je aj wild symbol, tak sa vaša výhra zdvojnásobí.

Cold & Hot

zdroj: Adell

Fixi-Dixi

Kasíno eTIPOS.sk poteší hráčov ďalšou zaujímavou novinkou od spoločnosti Adell. Slot Fixi-Dixi je veľmi zábavná hra zo zločineckého prostredia, ktorým vás prevedie šarmantná a poriadne nebezpečná blondínka. Množstvo zábavy si môžete užiť s týmto trojvalcovým slotom s piatimi výhernými líniami. Navyše môžete zabojovať o zlatý, strieborný alebo bronzový Adell jackpot.

Fixi-Dixi

zdroj: Adell

Zbieraj s novými slotmi body do kasínovej ligy alebo bojuj o jackpoty

Piggy Holmes

Takto to dopadne, keď sa prasiatko rozhodne zahrať na Sherlocka Holmesa. Piggy Holmes je zábavný slot od spoločnosti GameArt, v ktorom preskúmate tajomné ulice viktoriánskeho Londýna. Nemôžu chýbať lupa, revolver, putá či neodmysliteľná Sherlockova, pardón Piggyho, fajka. V slote sú k dispozícii respiny a možnosť získania free spinov či Veľkého jackpotu.

Piggy Holmes novinkou v kasíno eTIPOS.sk

zdroj: GameArt

5 Stones

Medzi novinkami v kasíno eTIPOS.sk nájdete aj slot 5 Stones od spoločnosti Adell, ktorý vás prenesie medzi pyramídy starovekého Egypta. Roztočte päť valcov a poskladajte niektorú zo sedemnástich výherných kombinácií.

5 Stones

zdroj: Adell

Užívajte si skvelú zábavu s novými hrami, zbierajte body do kasínovej ligy a rozhodne zabojujte o niektorý z lukratívnych jackpotov, ktoré kasíno eTIPOS.sk ponúka!