Ponuka kasína eTIPOS.sk bohatšia o ďalšie štyri novinky

Ponuka kasína eTIPOS.sk bohatšia o ďalšie štyri novinky

Kasíno eTIPOS.sk nespomaľuje! Napriek tomu, že už teraz má najširšiu ponuku hier, pridalo ďalšie štyri novinky.

Tradične v utorok kasíno eTIPOS.sk rozšírilo svoju ponuku hier o ďalšie štyri novinky. Ide o hry Sync Spin, Wild Diamonds 50, Occultum 81 a Turbo Slots 81.

Štyri zaujímavé novinky v ponuke kasína eTIPOS.sk

Novinky si trošku priblížime a predstavíme. Čo vás v nich čaká?

Príďte a hrajte loto tipos, kde vaše šťastné čísla môžu priniesť obrovské výhry.

Sync Spin: Hrá sa na piatich valcoch. Hra prináša 243 výherných línií. Scatter symbol či voľné spiny tu nenájdete. Miera návratnosti vkladov je na úrovni 96,11 %. Ide o automat s klasickou ovocnou tematikou od spoločnosti Synot Games.

Wild Diamonds 50: Ide o hru od spoločnosti Tech4Bet. Hrá sa na šiestich valcoch. Prináša 50 výherných línií. Jackpot či bonusové hry nečakajme. Hra má scatter aj wild symbol. Poteší elegantný dizajn hry. Diamanty najrôznejších farieb a tvarov sa pekne vynímajú na čiernom pozadí v kombinácii so zlatými nápismi. Túto novinku v kasíne eTIPOS.sk sa určite oplatí vyskúšať.

Occultum 81: Zaujímavý kúsok od Apollo Games. Ide o štvorvalcovú hru s prvotriednou grafikou. Hra vás vtiahne do vnútra alchymistického laboratória, v ktorom zažijete nielen množstvo kúziel ale možno aj výhier. V hre sú dve kolesá šťastia a MEGA WIN. Ako už názov hry napovedá, prináša 81 výherných línií.

Turbo Slots 81: Rovnako ako predošlá hra, aj táto je od Apollo Games. Ide o 81 líniovú obdobu obľúbenej hry Turbo Slots. Aj v tomto „remaku“ je hra inšpirovaná pútavým, industriálnym sci-fi prostredím. Po novom sa to odohráva na štyroch valcoch a s 81 výhernými líniami.

Vyskúšajte niečo zo štyroch noviniek v kasíne eTIPOS.sk!