Piatok 13-teho, aký si ešte nezažil: V kasíno eTIPOS.sk môžeš zbierať voľné točenia po celý víkend

Piatok 13-teho, aký si ešte nezažil: V kasíno eTIPOS.sk môžeš zbierať voľné točenia po celý víkend

Piatok 13. nemusí byť nevyhnutne deň plný katastrof a nepríjemností. V kasíno eTIPOS.sk sa budú po celý tento víkend sypať voľné točenia, tak poď si po to!

Piatok trinásteho je deň, kedy by mnohí najradšej ani nevyšli z domu. Deň spájaný s nepríjemnosťami a katastrofami. Pritom v kasíno eTIPOS.sk si môžeš spraviť nielen krásny piatok trinásteho, ale aj celý nasledujúci víkend. Pýtaš sa prečo? Pretože sa voľné točenia budú doslova sypať.

Piatok trinásteho v kasíno eTIPOS.sk v znamení nádielky voľných točení

V piatok trinásteho aj nasledujúce víkendové dni je možnosť získať 3x 13 voľných točení. Áno, počítaš to správne. Tri dni môžeš získať zakaždým po 39 voľných točení a teda dokopy až 117 free spinov je v hre v kasíno eTIPOS.sk. Akcia trvá od piatka 13. do nedele 15. októbra 2023.

Podmienkou na zapojenie sa do tejto akcie je hrať na vybraných hracích automatoch v uvedenom termíne a za odohratých minimálne 30 eur získaš 13 voľných točení. Koeficient free spinu je 0,10 eur a využiteľnosť voľných točeniach je vo vybratých hrách.

To nie je ale zďaleka všetko! Ak pretočíš na vybraných hracích automatoch ďalších 70 eur, tak získaš ďalšiu dávku 13 free spinov, ale tentoraz s koeficientom 0,20 eur. A nekončíme! Pretoč na vybraných prístrojoch ešte 100 eur a ďalších 13 free spinov, no tentoraz v hodnote 0,30 eur je tvojich.

Toto sú vybrané výherné prístroje: Extra Stars, 10 Burning Hot, Hot Deco, 20 Super Hot, 100 Super Hot, 40 Super Hot, 40 Mega Clover, Lucky Hot, Burning Hot, 100 Burning Hot, 40 Lucky King, Lucky Diver, Lunar Amulet, Lucky Clover, Pick the Pig, HOT 7’s x 2, Prasa v Balíku, Lucky Pot, Lucky Elements, Wandering Wild, Lucky Joker 50, Rich Sevens, Lucky Riddle, Lucky Chess Mate, Lucky 81, 9 Stars, Nebula Stars, Move IT!, Super Star 27, Triple Wild Seven.

Získané voľné točenia ti kasíno eTIPOS.sk pripíše na hráčsky účet hneď po splnení stanovených podmienok. Nazbierané voľné točenia môžeš následne použiť v niektorej z vybraných hier: Prasa v Balíku, Lucky Pot, Lucky Elements, Wandering Wild.

Dôležitá informácia na záver: nazbierané voľné točenia môžeš využiť do piatich dní od ich pripísania na účet, v opačnom prípade prepadnú bez náhrady.

Uži si piatok trinásteho ako ešte nikdy a zbieraj free spiny v kasíno eTIPOS.sk počas celého víkendu!