Októbrová kasíno liga v eTIPOS.sk: Hrá sa o 55 000 €!

Októbrová kasíno liga v eTIPOS.sk: Hrá sa o 55 000 €!

V kasíne eTIPOS.sk sme si od leta zvykli na to, že sa hrajú zaujímavé ligy o mimoriadne atraktívne odmeny. Ďalším pokračovaním je októbrová kasíno liga s parádnou dotáciou 55 000 €!

Kasíno eTIPOS.sk v lete zaujalo projektom Letná kasíno liga. Akcia bežala počas leta a získala si mimoriadnu obľubu. Možno aj preto sa spomínaná herňa rozhodla v podobných projektoch pokračovať. Aj v septembri bežala ďalšia kasínová liga a ďalšia edícia prichádza v októbri.

Októbrová kasíno liga v eTIPOS.sk

Októbrová kasíno liga prináša celkovú dotáciu vo výške 55 000 €!

V tejto akcii sa súčasne hrá o dotáciu z turnaja, kasínové jackpoty a o pozíciu v Kasíno Lige. V predošlých kasíno ligách v eTIPOS.sk zaujalo Double bodovanie. Ide o vybrané dni, kedy sa nazbierané body zdvojnásobia. Ideálna šanca poskočiť v bodovaní.

Double bodovanie sa vzťahuje na predom vybrané dni. Vo výsledku v tieto dni je možnosť zisku dvojnásobku bodov, ako počas bežných dní. Práve v tieto dni sa oplatí hrať najviac a môžu byť v konečnom zúčtovaní rozdielové.

Skúste si staviť na svoje obľúbené čísla na tipossk a možno budete dnešným veľkým víťazom.

Hrá sa denne o podiely z turnajových dotácií a hráč sa do poradia Októbrovej kasíno ligy dostane hrou na predom vybraných automatoch, ktoré sa podieľajú na akcii. Podľa počtu nazbieraných bodov je zostavený rebríček od najvyššieho bodového súčtu až po najnižší.

Po skončení akcie sa rebríček uzatvára a najlepší hráči sa môžu tešiť na atraktívne odmeny.

Spríjemni si jeseň v kasíne eTIPOS.sk ďalšou kasíno ligou a využi skúsenosti z predchádzajúcich edícií!