Odvez sa čarovným kobercom do sveta rozprávkových výhier. Kasíno eTIPOS.sk predstavilo päť nových hier

Odvez sa čarovným kobercom do sveta rozprávkových výhier. Kasíno eTIPOS.sk predstavilo päť nových hier

Nasadni na magický lietajúci koberec a vyštartuj do sveta čarovných výhier. Kasíno eTIPOS.sk predstavilo balík piatich zaujímavých nových hier.

5 nových hier prináša kasíno eTIPOS.sk

Aladdin and the Magic Carpet

Synot ťa pozýva do orientálneho sveta zažiť dobrodružstvo ako z rozprávok 1000 a jednej noci. Pridaj sa k Aladdinovi a nasadni na magický lietajúci koberec, ktorý ťa zvezie do sveta čarovných výhier. K prednostiam tejto hry patrí zaujímavá téma a nádherné prostredie, expandujúce wild symboly a tiež možnosť získania free spinov. Vytknúť tomuto atraktívnemu slotu možno snáď len deväť výherných línií.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Gold O´Clock

Kasíno eTIPOS.sk v aktuálnom balíku nových slotov prináša aj túto zaujímavú hru od spoločnosti Synot. Otvor príbeh ako z pera Arthura Conana Doylea a vydaj sa do sveta kriminalistiky a zločinu. Čaká na teba desať pevných výherných línií. Upozorňujeme, že táto hra je výrobcom dodávaná v rozličných hodnotách priemernej výhernosti (RTP) od 85,09 % do 98,09 %. Je to fantastické aj zradné zároveň, preto dávaj pozor, v ktorom online kasíne to hráš. Plusmi tohto slotu sú najmä populárna kriminálna téma, free spiny, wild násobitele výhier a skvelá grafika i zvuk. Relatívne nižšia maximálna stávka môže byť pre niektorých hráčov mínusom.

Frutopia

Spoločnosť Tom Horn Gaming vás zavedie s týmto slotom do paralelného ovocného vesmíru, v ktorom nájdete mestečko Frutopia. Budete musieť prejsť piatimi úrovňami a hra začína iba s jednou líniou na prvej úrovni. Pokračujte rozširovaním herného poľa a pridávaním výherných línií. Na maximálnej úrovni vás čaká až 125 výherných línií. Trúfate si dobyť všetky vrcholy Frutopie?

Cherry Crown

Kasíno eTIPOS.sk prináša v balíku noviniek aj túto nadčasovú ovocnú hru. Jednoduchá ovocná hra so sviežim nádychom a dvadsiatkou výherných línií určite neurazí. Nechýbajú wild, scatter symboly a priemerná výhernosť sa pohybuje na úrovni 95,74 %.

Lucky Chessmate

Apollo Games prináša túto sviežu hru založenú na šachu. Na prvý pohľad zaujmú roztomilé zobrazenia jednotlivých figúrok. Vzrušujúci je aj celkový šachový koncept slotu, pri ktorom ťahy predstavujú jednotlivé funkcie. Netradične nájdeš v tomto slote dva wild symboly. Úplne nepoteší relatívne nižšia maximálna výhra a tiež, že tento slot výrobca prináša v rozličných hodnotách RTP (priemerná výhernosť).