Odštartuj rok s januárovou ligou v kasíno eTIPOS.sk

Odštartuj rok s januárovou ligou v kasíno eTIPOS.sk

Ako na Nový rok, tak po celý rok! Vstúp do roku 2022 tou správnou nohou. A možno ti k tomu pomôže januárová liga v kasíno eTIPOS.sk.

V roku 2021 sme si zvykli na pravidelné mesačné ligy v kasíno eTIPOS.sk. Medzi hráčmi sa tešili veľkej obľube a nečudo, že sa s kasínovými ligami budeme stretávať aj v roku 2022.

Odštartuj rok 2022 s novou ligou v kasíno eTIPOS.sk

Vstup do Nového roka si môžu hráči spríjemniť  práve januárovou kasínovou ligou. V zásade sa oproti predošlým kasínovým ligám nič nemení. Akurát výška celkovej dotácie oproti decembrovej adventnej lige stúpne o 10 000 eur, na závratných 60 000 eur!

Zostávajú v platnosti denné aj večerné turnaje. Hráči zbierajú body do rebríčka a následne si na základe tohto poradia delia odmeny na konci ligy. Kasínová liga je skvelá v tom, že hráč súčasne bojuje o dotácie z turnajov, zaujímavé jackpoty a pozíciu v rebríčku. Doslova trojitá šanca na výhru!

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

V platnosti zostávajú aj obľúbené Double days, ktoré dokážu výrazne ovplyvniť poradie v rebríčku. Prečo? Nuž počas nich sa získané body zdvojnásobujú. Oplatí sa zabrať práve v tieto dni a zbierať dvojnásobné množstvo bodov. Výrazne tak dokážete zvýšiť svoje šance na úspech v januárovej lige v kasíno eTIPOS.sk.

Vstúp do nového roka tou správnou nohou! Zabojuj o zaujímavé odmeny a uži si adrenalín nielen zo samotných hier, ale aj zo súťaženia proti ostatným hráčom. Dokonca sa celková dotácia oproti predošlému mesiacu zvýšila na 60 000 eur a to znie priam fantasticky!

Ak vás zaujíma, ktoré výherné automaty sú najšťastnejšie, prečítajte si tento článok.