Odpálil leto na pána! Zlatý multilevel jackpot v kasíno eTIPOS.sk mu priniesol 105 194 €

Odpálil leto na pána! Zlatý multilevel jackpot v kasíno eTIPOS.sk mu priniesol 105 194 €

Viete si predstaviť lepší začiatok leta, ako vyhrať viac ako 100 litrov? Šťastný výherca v kasíno eTIPOS.sk trafil Zlatý multilevel jackpot v hodnote 105 194 €.

Bomba hneď na úvod leta! V kasíno eTIPOS.sk padol Zlatý multilevel jackpot v hodnote 105 194 €. Šťastný výherca môže začať plánovať nielen jednu, ale pokojne aj tri luxusné dovolenky. Prípadne môže investovať do nejakej nehnuteľnosti, rodiny či svojich koníčkov. Čaká ho príjemná dilema a to rozhodnúť sa, kam tieto bombastické peniaze nasmerovať.

Pondelok ráno býva zväčša dosť nepríjemný čas týždňa. Je po víkende, začína pracovný týždeň a to na nálade rozhodne nepridá. Ale hráč s nickom fan*** si spríjemnil začiatok týždňa s hrou Multiplay 81 a lepšie rozhodnutie ani nemohol spraviť. Bolo krátko pred pol desiatou doobeda, keď trafil Zlatý multilevel jackpot v kasíno eTIPOS.sk v hodnote viac ako 100 tisíc €. No môže byť lepší štart týždňa? A viete si predstaviť krajší štart leta?

Kasíno eTIPOS.sk ukázalo svoju štedrosť, v ponuke však má stále zaujímavé jackpoty

Zaujímavosťou je, že tento šťastný výherca hral jeden spin za symbolické 1 €. Môžeš vidieť, že nezáleží ani na výške tvojich stávok, šťastena si v tomto smere nevyberá a dokáže sadnúť na plecia každého.

Multiplay 81 je ovocný slot, ktorý patrí k najobľúbenejším a najhranejším vôbec. Tento slot patrí k tradičnej klasike v štýle 90-tych rokov, takže ak máš rád tento retro „look“, neváhaj a roztoč to aj ty. Navyše ako vidíš, tento slot je k hráčom občas mimoriadne štedrý.

Aby ti nebolo ľúto, tak upozorňujeme, že v kasíno eTIPOS.sk máš stále šancu na zaujímavé a atraktívne jackpoty. Zlatý multilevel jackpot už znova začína naberať na sile, veď ponúka možnosť vyhrať už takmer 50 tisíc €. Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni sa dostal cez hranicu 10 tisíc € a Amusnet Interactive Jackpot presiahol na najvyššej úrovni hodnotu 30 tisíc €.

Royal Jackpot Tech4Bet sa pomaly ale isto približuje k uvedenej hodnote 30 tisíc € a za povšimnutie stojí aj Strieborný multilevel jackpot, ktorý presiahol hodnotu 10 tisíc €.

Užívaj leto naplno a nezabúdaj, že aj počas horúcich letných dní môže byť občas fajn zábava roztočiť to v online kasíno eTIPOS.sk, kde navyše padajú veľmi atraktívne jackpoty.