Objav čaro podmorského sveta s novými hrami v kasíno eTIPOS.sk

Objav čaro podmorského sveta s novými hrami v kasíno eTIPOS.sk

Objav čaro podmorského sveta či európskej rulety s novinkami, ktoré prináša kasíno eTIPOS.sk.

Najnovšej nádielke nových hier dominujú sloty s podmorskou tématikou, ale za pozornosť stojí aj európska ruleta, ktorá prináša z pohľadu hráča výhodnejšie podmienky ako americká.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Objav čaro podmorského sveta a skvelých výhier v kasíno eTIPOS.sk

Mega Carp Caramba

Oddych, pokoj a parádne úlovky. To sú pozitíva, ktoré prináša rybačka. A na poriadnu rybačku ťa pozýva kasíno eTIPOS.sk. Mega Carp Caramba pochádza z dielne spoločnosti Tech4Bet. Čakajú na teba symboly typické pre rybačku a desať výherných línií. Vylov si svoju parádnu výhru!

Mega Carp Caramba

zdroj: etipos.sk

Clownfish

Nasaď si šnorcheľ, potápačský neoprén a ponor sa pod hladinu mora. Pri spoznávaní podmorských krás natrafíš na chobotnicu, kraba, hviezdicu, korytnačku alebo mušle. A natrafiť môžeš aj na skvelé výhry! Tri mušle ti prinesú minimálne 15 free spinov a výherné kombinácie môžeš poskladať na piatich líniách. Bonusová hra s voľnými zatočeniami ti môže priniesť až trojnásobok výhry. Zaujme aj funkcia tajomného jackpotu, ktorá sa spustí po dosiahnutí určitej bodovej úrovne.

Bay of Pirates

Vitaj v pirátskej zátoke! Vo svete vôd a morí teda zostávame aj pri tretej novinke v kasíno eTIPOS.sk. Čakajú na teba morskí banditi, teda piráti, sudy s rumom a nemôžu chýbať ani poklady. Ak si chceš niečo z nich uchmatnúť pre seba, tak neváhaj a roztoč tento päťvalcový slot s 20 výherných línií. Progresívny jackpot je čerešničkou na torte v slote Bay of Pirates a multiplikátor stávok s hodnotou 20 000x určite uvítaš.

Bay of Pirates

zdroj: etipos.sk

Money Fall

Z morských slotov odplávame a presunieme sa k padajúcim peniazom. Money Fall predstavuje päťvalcový slot s dvadsiatkou pevných výherných línií. Čakajú na teba typické ovocné symboly, ale pozor! Pokiaľ si vytočíš tri symboly sudu, tak máš k dispozícii desať bonusových hier.

European Roulette

Kasíno eTIPOS.sk pridalo do ponuky nielen nové sloty, ale prichystalo aj niečo pre milovníkov stolových hier, konkrétne rulety. Európska ruleta obsahuje len jedno políčko s nulou a z pohľadu hráčov prináša oproti americkej verzii nesporné výhody.