Novinky v kasíno eTIPOS.sk: Zaži ten pravý rock´n´roll

Novinky v kasíno eTIPOS.sk: Zaži ten pravý rock´n´roll

Kasíno eTIPOS.sk predstavilo prvú trojicu nových hier v roku 2022. Sú to výherné automaty Super Star 27, Wild Diamonds 25 a Rock´N´Roll Rooster.

Super Star 27

Pokiaľ hľadáte výherný automat s čo najvyššou mierou návratnosti vkladov, tak Super Star 27 je práve pre vás. RTP (návratnosť vkladov) stúpa až do výšky 97 %. Ide o klasický ovocný automat s troma valcami. Tento výherný automat od spoločnosti e-gaming prináša 27 výherných línií. Hra poteší aj „old schoolových“ borcov odchovaných v kamenných herniach. Zaujme vŕzgajúci zvuk pri roztáčaní valcov. Super Star 27 prináša jedenásť symbolov a z toho dva špeciálne. Joker alebo žolík plní funkciu wild symbolu a teda nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej línii. Mystery symbolom je hviezda Super Star – tri takéto symboly na valcoch aktivujú Mystery Win a teda náhodnú výhru. Pokiaľ je Joker aktívny, multiplikátor výhru násobí 1x – 100x a pokiaľ aktívny nie je tak 1x – 200x.

Skúste hrať na etipos casino a zažite vzrušenie z hry v kasíne.

Ďalšie dve novinky v kasíno eTIPOS.sk

Wild Diamonds 25

Ako názov napovedá, ústrednou témou tohto výherného automatu sú drahé kamene. Je od spoločnosti Tech4Bet a na štyroch valcoch prináša 25 výherných línií. Samozrejmosťou sú wild aj scatter symboly.

Rock´N´Roll Rooster

Zažite v kasíne ten správny Rock´N´Roll! Možno práve s hrou Rock´N´Roll Rooster od spoločnosti Synot Games. Na piatich valcoch a troch radách vám prinesie množstvo zábavy. Výhernosť automatu je okolo 96 %. Nájdete tu wild aj scatter symboly, bonusovú hru či respins.

Dôležité je vedieť, že vo všetkých troch novinkách v kasíno eTIPOS.sk môžete zbierať body do januárovej kasíno ligy, v ktorej sa hrá o celkovú dotáciu až vo výške 60 tisíc €.