Novinky v kasíno eTIPOS.sk: Prehistorické časy či piráti?

Novinky v kasíno eTIPOS.sk: Prehistorické časy či piráti?

V posledných dňoch kalendárneho roka 2021 prináša kasíno eTIPOS.sk ďalšie tri nové hry. Primal Age, Scalper a Rich Pirates – to je záverečná tohtoročná nádielka.

Kasíno eTIPOS.sk a jeho koncoročná nádielka nových hier

Primal Age

Retro pecka od spoločnosti e-gaming zaujme výhernosťou až do 97 %. Výherný automat, ktorý vás vďaka svojej zaujímavej téme vráti až do ďalekého praveku medzi mamuty a praľudí. Je to päťvalcová hra so štyrmi radmi a 20 výherných línií. Hra prináša 10 symbolov + 2 bonusové symboly. Kamene tvoria číselné a písmenné symboly. Najcennejším symbolom je pračlovek. Wild symbol klasicky dopĺňa chýbajúce symboly na výherných líniách a prináša dvojnásobne vyššiu výhru. Scatter symbol vám môže priniesť 10 free spinov v prípade, že sa na valcoch objavia aspoň tri tieto symboly. Jednoduchá hra, zaujímavá téma praveku, dobrá grafika aj návratnosť vkladov. So špeciálnymi funkciami sa tvorcovia mohli vyhrať viac. Každopádne zaujímavý nový kúsok v ponuke kasíno eTIPOS.sk.

Primal Age

zdroj: egaming

Scalper

Ovocný výherný automat z dielne Tech4Bet. Nemôžu chýbať symboly ako citróny, čerešne, pomaranče, BARy, zvončeky či symbol sedmičky. Osobitne treba zmieniť špeciálnu bonusovú hru SCALPER. Pri extra točeniach môžete získať výhru za deväť rovnakých symbolov. Je to trojvalcová hra s piatimi líniami.

Eurojackpot tipos vám môže priniesť obrovský jackpot, tak na čo ešte čakáte?

Rich Pirates

Aj vy sa s touto hrou od Synot Games môžete stať bohatými pirátmi! Uvádzaná návratnosť stávok je do 95 %. Je to päťvalcová hra a troma líniami. Hra má, ako už názov napovedá, pirátsku tematiku a tomu sú prispôsobené aj symboly. Wild symbol, násobiteľ, free spiny, to všetko Rich Pirates ponúka. Okrem toho prináša aj bonusovú hru s výberom objektov.

Rich Pirates

zdroj: Synot

Či už sa rozhodnete vrátiť do prehistorických čias alebo sa chcete radšej stať bohatými pirátmi, koncoročná nádielka noviniek v kasíno eTIPOS.sk vás určite poteší. A aké novinky pribudli do ponuky uplynulý týždeň?