Novinky v kasíno eTIPOS.sk: Egyptskí Bohovia či plné trezory

Novinky v kasíno eTIPOS.sk: Egyptskí Bohovia či plné trezory

Kasíno eTIPOS.sk, ako sme si už zvykli, každým týždňom prináša tri nové hry do svojej širokej ponuky. Prinesú vám šťastie egyptskí Bohovia alebo vylovíte skvelú výhru z plných trezorov?

Skúste šťastie s tipos žreby a vyhrávajte úžasné ceny!

Tri novinky v kasíno eTIPOS.sk

Solar God

Výherný automat od spoločnosti Synot Games, ktorá je sama o sebe zárukou top kvality. Solar God prináša tému starodávnych egyptských Bohov. Hrá sa netradične na šiestich valcoch a štyroch radách symbolov. K dispozícii je tridsiatka výherných línií. V tejto hre sa stretneme so symbolmi faraónov a artefaktov z tejto doby. Je možné získať free spiny, nechýba wild symbol. Maximálna výhra je 500x stávky. Pri maximálnej stávke na jedno roztočenie 80 € možno dosiahnuť maximálnu výhru 40 tisíc €.

Solar God

zdroj: Synot

Treasure Box 2

Tento kúsok prichádza z dielne e-gaming a rozširuje bohatú ponuku hier v kasíno eTIPOS.sk. Poteší vysoká hodnota RTP (návratnosť vkladov), nakoľko dosahuje až 97 percent. Témou je klasické ovocie, ale v zaujímavom spracovaní a špeciálnymi funkciami. Okrem vysokej miery návratnosti poteší aj vysoká maximálna výhra, pretože získať možno až 1 000 násobok stávky! Očakávať možno klasické ovocné symboly, no napríklad aj symboly truhličiek, ktoré spustia špeciálnu bonusovú hru, v ktorej sa hrá o tiež najvyššie možné výhry. Scatter symbolom v tejto hre je hviezda, netradičným aspektom je, že výherné kombinácie sa nerátajú len z ľavej strany. Symbolom s trezorom otvárate špeciálnu hru, v ktorej otvárate trezory. Cieľom je otvoriť čo najviac plných, vyhýbať sa prázdnym, ktoré ukončujú hru.

Treasure Box 2

zdroj: e-gaming.cz

Wild Joker 40

Slivky, melóny, jabĺčka či hrušky. Klasický ovocný automat so 40 výhernými líniami. Nechýba wild symbol. Kto má rád jednoduchosť a klasickú ovocnú tému, nesklame sa.

Wild Joker 40

zdroj: screenshot kasíno eTIPOS.sk

S troma novými hrami v kasíno eTIPOS.sk môžete bojovať nielen o parádne výhry, ale zapojiť sa tiež do januárovej kasínovej ligy s celkovou dotáciou až 60 tisíc eur!