Novinky v kasíno eTIPOS.sk: Dobrodružstvo v africkej savane či netradičný šesťuholník

Kasíno eTIPOS.sk rozšírilo svoju ponuku hracích automatov o ďalšie zaujímavé novinky. Netradičný šesťuholník či dobrodružstvo v africkej savane. Tak poď na to!

Novinky v kasíno eTIPOS.sk

Hexagona

Hrací automat od spoločnosti Casimi Gaming. Podľa oficiálneho webu výrobcu sa dodáva v dvoch hodnotách RTP (priemerná návratnosť stávok) – 94% a 96 %. Maximálna výhra na tomto slote je v hodnote 250-násobku stávky. Hexagona je päťvalcový slot s troma radmi symbolov. Hra obsahuje desať výherných línií. Hneď na prvý pohľad zaujme netradičný vizuál hracieho poľa. Valce a symboly sú rozložené v tvare šesťuholníka (hexagónu). Dva, tri, dva, tri a dva symboly sú v jednotlivých valcoch. Nechýba wild symbol, obľúbené respiny a špeciality v podobe Wild Circles a TransformWays.

Red Fire

Teraz bude poriadne horúco, tak pozor, aby ste sa nepopálili s touto novinkou v kasíno eTIPOS.sk… Red Fire je hrací automat od spoločnosti Tech4Bet. Je to vzrušujúca a úplne jednoduchá hra. Trojvalcový ovocný slot s troma radmi symbolov a piatimi výhernými líniami. Wild symbol v tejto hre nielen nahrádza chýbajúce symboly vo výherných líniách, ale aj spúšťa multiplikátor! V hre Red Fire nechýbajú ani obľúbené voľné točenia.

Simply Hot 20

Ovocný hrací automat z dielne spoločnosti Kajot. Symboly sú na piatich valcoch a troch radoch. Dvadsať výherných línií prináša dostatok možností na poskladanie atraktívnych výhier. Špeciálnou vecou v tejto hre je symbol Scatter, ktorý vypláca bez ohľadu na jeho pozíciu na valcoch. To pridáva do hry Simply Hot 20 ďalšiu dávku vzrušenia a výherného potenciálu. Okrem toho táto hra ponúka progresívny jackpot, čo znamená, že s každou ďalšou stávkou hráča narastá jeho výška.

Savanna Sunrise Deluxe

Päťvalcový slot so štyrmi radmi symbolov a 20 výhernými líniami od spoločnosti e-gaming novinkou v ponuke kasíno eTIPOS.sk. Savanna Sunrise Deluxe vás zavedie do africkej savany za poriadnym dobrodružstvom medzi divokými zvieratami. V hre je sedem výplatných symbolov, z toho štyri prinášajú menšie a tri väčšie výplaty. Symboly hracích kariet sú tie s menšími výplatami a symboly nosorožcov, slonov a levov prinášajú vyššie výplaty. Blue Diamond Wilds nielen nahrádzajú chýbajúce symboly, ale fungujú aj ako multiplikátory, ktoré zdvojnásobia každú výhru. Tribal Mask je scatter symbolom a ak ich nájdeš tri kusy na prostredných troch valcoch, tak spustíte funkciu Free Spins s 10 voľnými točeniami.