Novinky v kasíno eTIPOS.sk: Divoké kvety či prasa v žite

Novinky v kasíno eTIPOS.sk: Divoké kvety či prasa v žite

Kasíno eTIPOS.sk tradične prinieslo aj tento týždeň tri horúce novinky, ktoré si môžete vyskúšať. Pribudli dva nové výherné automaty a tiež obľúbené stieracie žreby.

Horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk

Wild Blooms

Upokojujúci pohľad na nádhernú lúku plnú pestrofarebných kvetov. Znie vám to napríklad ako z rozprávky alebo filmu? Omyl, ide o výherný automat od spoločnosti Synot Games s názvom Wild Blooms. Nádherné kvetiny sú ústrednou témou, evidentne veľmi netradičnou. Tento výherný automat sa hrá na piatich valcoch a prináša 76 výherných línií. Návratnosť vkladov (RTP) je na priemernej úrovni 96 %. Maximálna stávka na jedno roztočenie je 100 eur. Najvyššia výhra je 760x stávky, teda pri maximálnom vklade možno najviac vyhrať 76 tisíc eur. Navyše nechýbajú wild a scatter symboly.

Zistite, či sú vaše čísla víťazné! Skontrolujte si tipos loto výsledky.

Triple Wild Seven 5 Reels

Klasický ovocný výherný automat s horiacimi symbolmi od spoločnosti E-gaming. Návratnosť vkladov (RTP) sa pohybuje na úrovni 97 %, teda radí sa k priemeru. Zaujmú ohnivé výherné kombinácie a trojica špeciálnych symbolov. Päťvalcový automat, ktorý vás poriadne rozpáli! Ohnivé pozadie či horiace animácie výherných kombinácií nenechajú chladným žiadneho hráča. V hre sa vyskytuje expandujúci wild symbol a dva scatter symboly. Maximálna možná výhra dosahuje hodnotu 154 300 eur. Triple Wild Seven 5 Reels poskytuje desiatku fixných výherných línií. Expandujúci wild symbol sú tri sedmičky (777). Potom tu je dvojica scatter symbolov – hviezda a zvončeky. S hrou Triple Wild Seven 5 Reels navyše môžete zabojovať o zaujímavé jackpoty v kasíno eTIPOS.sk.

Triple Wild Seven 5 Reels

zdroj: e-gaming.cz

Super prasa v žite

Obľúbené stieracie žreby si môžete vyskúšať aj v pohodlí domova online.

Minulý týždeň pribudli v kasíno eTIPOS.sk tieto novinky.