Novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk v legendárnom štýle

Novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk v legendárnom štýle

Horúce novinky týždňa v kasíno eTIPOS.sk tentoraz v legendárnom štýle!

Legend of the Nile

Nechaj sa viesť Legendou Nílu a možno ťa  dovedie až k peknej výhre. Tento výherný slot rozhodne nespadá do kategórie ošúchaný priemer. Zaujme hneď štýl herných valcov, namiesto klasického nájdete v tejto hre kaskádový formát (6×6). Možno menšou nevýhodou oproti klasickému formátu je ťažšia kontrola symbolov a ich zoskupení. Ale na druhej strane výhodou je, že môžeš skombinovať viac symbolov a dosiahnuť väčšie výhry.

Hrajte vaše obľúbené kasínové hry na tipos casino a užite si autentickú kasínovú atmosféru.

Legend of the Nile od spoločnosti Betsoft prináša tri bonusové funkcie, čo predstavuje veľký benefit. Bonusové hry sú pomenované podľa Bohov – Ra (Boh Slnka), Anubis (Boh mŕtvych) a Isis (Bohyňa materstva, plodnosti, smrti a liečenia).

Legend of the Nile

zdroj: betsoft.com

Mountain Legends

Kasíno eTIPOS.sk vás pozýva zažiť dobrodružstvo v horskom prostredí so symbolmi divokých zvierat, táborákového ohňa či nádherného panoramatického výhľadu na prekrásnu krajinu. Priemerná výhernosť tohto slotu od spoločnosti e-gaming dosahuje nadštandardnú úroveň až 98 %. Symboly výrobca rozložil na piatich valcoch a troch radoch, výherné kombinácie možno poskladať na 20 líniách. Určite vás zaujímajú bonusové funkcie a ani tie, samozrejme, v hre Mountain Legends nemôžu chýbať. Keď nájdete tri Scatter symboly Horského výhľadu v rámci druhého, tretieho a štvrtého valca, spustíte bonusovú hru s 10 free spinmi. Spomínaný symbol Táboráka – wild symbol – nahrádza tradične chýbajúce symboly na výhernej línii a navyše každý aktívny symbol Táboráka na výhernej línii násobí výhru dvakrát!

Mountain Legends

zdroj: e-gaming.cz

Book of Secrets 6 ďalšou novinkou v kasíno eTIPOS.sk

Ďalšia novinka s tematikou starovekého Egypta. Vydajte sa na dobrodružné putovanie medzi pyramídami v štýle obľúbeného Indianu Jonesa. Slot od Synot Games v sebe skrýva veľký potenciál a zaručene si nájde svojich priaznivcov. Výborný zvukový doprovod, možnosť získania free spinov a tiež bonusové funkcie vás čakajú na rozpálenom egyptskom piesku, po ktorom vás bude sprevádzať šarmantná hrdinka s klobúkom. Čo znamená šestka v názve slotu? Symbolizuje počet valcov, ktorých je 6 a poskladať môžete 10 výherných línií. Wild symbol tradične nahrádza chýbajúce symboly na výhernej línii, ale navyše funguje aj ako scatter symbol. To znamená, že pokiaľ nájdete tri tieto symboly, tak spustíte 10 free spinov so špeciálnym symbolom.

To ale nie je zďaleka všetko! Book of Secrets 6 prináša možnosť Bonusovej hry, ktorá začína keď sa na akýchkoľvek troch valcoch zjaví symbol Zlatej knihy a dostanete 10 voľných roztočení. Ešte pred spustením free spinov sa hráčovi náhodne vylosuje jeden zo základných symbolov a ten bude v bonusovej hre zastávať rolu špeciálneho symbolu. Čo je dôležité vedieť: keď sa počas free spinov špeciálny symbol objaví na valci, expanduje a rozšíri sa na všetky polia valca. Tým sa hráčom výrazne zvyšuje šanca na zaujímavé výhry.

Book of Secrets 6

zdroj: synotgames.com

Bavte sa s novinkami v kasíno eTIPOS.sk, zbierajte body do Letnej kasínovej ligy alebo zabojujte o niektorý z nadupaných jackpotov!