Novinky od Tom Horn Gaming už aj v kasíno eTIPOS.sk

Novinky od Tom Horn Gaming už aj v kasíno eTIPOS.sk

Aj v kasíno eTIPOS.sk sa rozhodli potešiť milovníkov hazardnej zábavy a opäť rozšíriť ponuku výherných automatov. Tri novinky od Tom Horn Gaming.

Novou spoločnosťou dodávajúcou výherné automaty, ktorá rozširuje portfólio kasíno eTIPOS.sk je Tom Horn Gaming. Najširšiu ponuku hier na slovenskom trhu rozširujú tri novinky od spomínanej spoločnosti: 243 Crystal Fruits, Black Mummy a Sherlock: A Scandal in Bohemia.

Novinky od Tom Horn Gaming v kasíno eTIPOS.sk

243 Crystal Fruits

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že ide o ovocnú klasiku. Ale omyl, vážení! Exkluzívna záležitosť, v ktorej je ovocie vybrúsené do tvaru diamantov. Wild symbol 243 dopĺňa všetky ostatné a vytvára výherné kombinácie.

Snívate o vyhraní veľkých peňazí? Skúste svoje šťastie na tipos euromiliony.

Black Mummy

Múmia vás tentoraz desiť nemusí! V tejto novinke v ponuke kasíno eTIPOS.sk je wild symbolom nahrádzajúcim všetko ostatné. Môžeš vynásobiť svoju výhru až 5-násobne. Sprevádzať hrou budú typické symboly starovekého Egypta, pútavá grafika aj téma. Skvelý kúsok pre všetkých dobrodruhov!

Sherlock: A Scandal in Bohemia

Hra, ktorá zaujme nielen skvelou témou, ale aj nadupanou grafikou. Ako názov napovedá, hlavnou postavou je svetoznámy detektív Sherlock Holmes. Užite si príbeh od Arthura Conana Doylea prenesený do sveta hazardných hier a zabojujte o skvelé výhry!

Zmieňované novinky od Tom Horn Gaming v kasíno eTIPOS.sk prinášajú nielen poriadnu dávku hazardnej zábavy, ale aj možnosť zabojovať o nadupané jackpoty. Zlatý multilevel jackpot dosahuje hodnotu cca. 50-tisíc €. EGT jackpot je na najvyššej úrovni takmer 30-tisíc € a Synot progressive bonus na diamantovej úrovni okolo 20-tisíc €. Nezabúdajte, že marcová kasíno liga sa hrá s navýšenou dotáciou až 80-tisíc €!