Nové hry v kasíno eTIPOS.sk: Výlet do robotickej budúcnosti?

Nové hry v kasíno eTIPOS.sk: Výlet do robotickej budúcnosti?

Kasíno eTIPOS.sk nespomaľuje! Najširšiu ponuku výherných automatov na domácom trhu rozširujú tri novinky – Apparatus, Sticky Fruits a Diamondz.

Apparatus

Vydajte sa s týmto atraktívnym slotom od spoločnosti egaming na výlet do robotickej budúcnosti. Na piatich valcoch vás budú sprevádzať roboty a všetko s nimi súvisiace. K dispozícii je tridsiatka výherných línií a nechýbajú wild a scatter symboly. Práve scatter symboly vás určite budú zaujímať najviac, nakoľko vás zavedú do bonusovej hry o free spiny (v závislosti od počtu scatter symbolov možno získať 7,15 alebo 30 voľných roztočení). Atraktivitu slotu Apparatus zvyšuje funkcia respin v bonusovej hre.

Hľadáte rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa prihlásiť? Skúste etipos prihlásenie a užite si pohodlie domova.

Ďalšie novinky v kasíno eTIPOS.sk

Sticky Fruits

V čerstvej nádielke nových hier nemôže chýbať ani svieža porcia ovocnej zábavy! Sticky Fruits poteší všetkých milovníkov jednoduchých ovocných slotov, ale zároveň prináša zvýšenú šancu na úspech. Nakoľko návratnosť (RTP) dosahuje skvelú úroveň 98 %! Veľa takýchto výherných automatov nenájdete, preto určite odporúčame vyskúšať. Sticky Fruits je štvorvalcový slot s troma radami symbolov a desiatimi výhernými líniami. Nechýba wild symbol a hráčov poteší Sticky free spins – bonusová hra o voľné roztočenia. V tejto súvislosti je zaujímavosťou, že bonusovú hru nespúšťajú scatter symboly, pretože žiadne v hre ani nie sú. Bonusovú hru spustí zostavenie akejkoľvek výhernej kombinácie.

Sticky Fruits

zdroj: etipos.sk

Diamondz

A čo tak lov na diamanty v slote od osvedčeného dodávateľa Synot Games? V tejto novinke v kasíno eTIPOS.sk sa môžete tešiť na päťvalcovú hru s troma radmi symbolov a 20 výhernými línami. Výhernosť tohto slotu je na úrovni 94,14 %, teda v porovnaní napríklad so Sticky Fruits cca. o 4 percentá menej.

Diamondz

zdroj: Synot Games

S troma novými hrami v kasíno eTIPOS. sk môžeš zažiť nielen kopec adrenalínovej zábavy, ale aj zbierať v nich body do rebríčka Letnej kasíno ligy. A to nie je všetko! Okrem spomínaného môžeš s novými hrami bojovať aj o nadupané jackpoty. Napríklad Zlatý multilevel jackpot presiahol hranicu 23-tisíc eur a rovnako je na tom aj Synot Progressive bonus na diamantovej úrovni. Aktuálne najzaujímavejšie vyzerá EGT jackpot na najvyššej úrovni, ktorý má hodnotu už takmer 35-tisíc eur. Bav sa, hraj sa a vyhrávaj!