Nová nádielka hier v kasíno eTIPOS.sk: Dobrodružstvo na mori či strašidelní upíri

Nová nádielka hier v kasíno eTIPOS.sk: Dobrodružstvo na mori či strašidelní upíri

Nadupaná nádielka nových hier v kasíno eTIPOS.sk. Vychutnaj si dobrodružstvo na mori a ak máš odvahu, vydaj sa do upírskeho zámku.

Nové hry v kasíno eTIPOS.sk

Siren´s Calling

Absolútny relax s týmto slotom s morskou tematikou. Čakajú na teba sirény, piráti a nekonečné more. Okrem toho atraktívna možnosť vyhrať 10 000×10 000 svojho vkladu. Herná mriežka vo formáte 5×4 ponúka dvadsiatku výherných línií. Ale pozor! Zradné vody tohto slotu prinášajú mnoho nástrah pri ceste za vytúženým pokladom. Pirátka je divokým symbolom, scatter a zároveň mystery symbolom je pirát, ktorý v prípade, že padne tri, štyri alebo päťkrát spustí Mystery hru plnú dobrodružstva a skvelých výhier. Vyberáš si z troch truhlíc a jedna z nich môže ukrývať vysnívaný poklad. Symbol Sirény zas spúšťa hru Wild Spin. Čaká na teba more zábavy a parádnych odmien.

Book of Vampires

Po romantike na mori si kasíno eTIPOS.sk vo svojej najnovšej nádielke nových slotov pripravilo aj niečo desivejšie – otvára sa Book of Vampires. Upíri číhajú na svoju korisť tak, ako ty číhaš na svoje výhry. Pochmúrne prostredie v ktorom sa týči strašidelný upírsky hrad ako z príbehov o grófovi Draculovi. Tešiť sa môžeš na typické symboly, ako napríklad cesnak, kríže, kalich, rakva či upíri. Krvavé písmeno W plní funkciu scatter symbolu.

Starlight Princess

Očarujúca princezná zas prinesie trochu kľudnejšiu a romantickejšiu atmosféru. O zábavu ale núdza rozhodne nebude. Kúzelnou paličkou ti princezná vyčarí bezplatné točenia s multiplikátormi. Valce plné drahokamov a nebeských symbolov doslova čakajú len na tvoje zatočenie. Svoje výhry skladáš na dvadsiatich výherných líniách a ak máš rád sloty s fantasy tematikou, rozhodne pri tejto novinke v kasíno eTIPOS.sk neprehlúpiš.

20 Burning Hot

Ovocie, mriežka vo formáte 5×3 a dvadsiatka výherných línií. Vyzerá to ako klasika, no tešiť sa môžeš naozaj na luxusnú zábavu aj potenciálne výhry.

Demon Master Street

Trojvalcový slot s 27 výhernými líniami, ktorý ti môže priniesť maximálne výhru 250 000 eur! Nechýba divoký symbol a scatter symbol ti môže odomknúť bránu k voľným točeniam. Zaujme netradičná funkcia Dvojitá výhra, ktorá sa spustí vtedy, ak sa celé hracie pole zaplní rovnakými symbolmi, pričom tam môžu byť aj Wild symboly. Vtedy sa celková výhra za danú otáčku zdvojnásobí.