Nadupané novinky v kasíno eTIPOS.sk: Vstúpiš do temného sveta Draculu a upírov?

Nadupané novinky v kasíno eTIPOS.sk: Vstúpiš do temného sveta Draculu a upírov?

Nadupané nové hry prináša online kasíno eTIPOS.sk. Valce ktorej roztočíš?

Horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk

Blood House

Vstúp do strašidelného sveta Draculu a upírov. Čaká na teba herná mriežka vo formáte 3×3 a päť výherných línií. Tento slot od Adell je obohatený o funkcie ako napríklad bonusová hra, multiplikátor, symboly Wild či riskantná hra. Ponorte sa do sveta upírov, vychutnajte si tajomnú a temnú atmosféru a vykročte v ústrety zaujímavým výhram.

Diamond Fever

Novinka v ponuke kasíno eTIPOS.sk, ktorá poteší milovníkov ovocnej klasiky. Napriek ošúchanej téme pôsobí tento slot viac štýlovo ako zastaralo. Na hráčov čaká rozloženie valcov vo formáte 5×3 a päť fixných výherných línií. Vďaka trom a viac diamantovým Scatter symbolom spustíte bonusové kolo s free spinmi. Počiatočný počet zatočení je 5 a multiplikátor X2, ale oba sa dajú zvýšiť. Maximálne môžete získať 50 voľných točení a multiplikátor výhier X8. Práve to je najväčším pozitívom slotu Diamond Fever. Nevýhodami relatívne malá maximálna výhra a nižší rozsah RTP (priemerná návratnosť stávok).

Stunning Hot 20 Deluxe

Ak máte radi klasické ovocné symboly, jednoduché pravidlá a fantastickú retro hrateľnosť, potom je pre vás Stunning Hot 20 Deluxe ako stvorený! Najnovšia remasterovaná verzia posunie vašu obľúbenú hru zo starej školy na novú úroveň s modernou grafikou a úžasným soundtrackom. Snívate o lesklých, nablýskaných tehličkách zlata? Poďte do toho a naplňte pokladnice zlatom v hre Stunning Hot 20 Deluxe Remastered! Zažite to najlepšie z hry Stunning Hot 20 Deluxe v úplne novej, remastrovanej verzii so sviežimi a ovocnými symbolmi. Hra obsahuje aj režim hazardu všetko alebo nič, v ktorom si môžete vyskúšať svoje šťastie a získať šancu zdvojnásobiť výhru. Príjemnú zábavu!

Kasíno eTIPOS.sk prináša nielen tieto skvelé novinky, ale ponúka aj pestrú paletu atraktívnych jackpotov. TIPOS Jackpot na zlatej úrovni ponúka možnosť vyhrať čiastku okolo 40-tisíc eur. O podobnú sumu sa hrá aj na najvyššej úrovni v rámci Amusnet Interactive Jackpots. Tak neváhaj a roztoč to naplno!