Nádielka nových slotov v kasíno eTIPOS.sk: Odhaľ vianočné tajomstvo aj v horúcom lete

Nádielka nových slotov v kasíno eTIPOS.sk: Odhaľ vianočné tajomstvo aj v horúcom lete

Aj napriek zvyšujúcim sa teplotám môžeš odhaliť vianočné tajomstvo. Kasíno eTIPOS.sk prináša štedrú nádielku nových hier.

5 noviniek v ponuke kasíno eTIPOS.sk

Xmas Secret

Teploty naberajú síce na intenzite a leto sa neúprosne hlási o slovo, ale ty stále môžeš rozlúštiť tajomstvo Vianoc. Stačí roztočiť valce na jednej z noviniek Xmas Secret a možno sa ti to podarí. Zavítaj do vianočného mestečka a pripomeň si neopakovateľné čaro najkrajších sviatkov v roku. Čaká ťa päťvalcový slot so 40 výhernými líniami a krásne pozadie so zasneženými vrcholkami hôr. Nemôžu chýbať ani sneh, vianočný stromček, darčeky a čaro Vianoc dýchne na teba aj v týchto čoraz teplejších dňoch.

Simply Hot 40

Tento slot ťa vráti do čias klasických ovocných hier. Ak máš rád tento typ zábavy, tak kasíno eTIPOS.sk ti týmto kúskom v rámci nádielky nových hier spraví zaiste radosť.

Hrajte a vyhrávajte obrovské jackpoty na tipos eurojackpot.

Monkey 27

Ďalšia ovocná klasika pripravená práve pre teba, tentoraz hráš len na troch valcoch. Poskladať si výhry môžeš na 27 výherných líniách a o zábavu núdza rozhodne nebude.

Fruits Go Pop!

Aby jednoduchých a klasických ovocných hier náhodou nebolo málo, tak kasíno eTIPOS.sk servíruje ďalšiu šťavnatú novinku. Tentoraz hráš slot od spoločnosti Tom Horn Gaming s klasickou mriežkou 3×3 a len piatimi výhernými líniami. Počas bezplatných točení sa počet výherných línií zvýši až na 27.

Chilli Fruits

Ako vidíš, tak aktuálna nádielka nových hier v kasíno eTIPOS.sk sa zameriava najmä na sloty s ovocnou tematikou. Tentoraz pridáme do ovocia štipku chilli a zahráš si o poriadne pikantné výhry, najmä vďaka zaujímavým multiplikátorom. Hráš na mriežke 3×5 valcov a výhry môžeš poskladať na desiatich výherných líniách.

Nové sloty ti prinášajú výdatnú dávku zábavy a tiež možnosti na atraktívne výhry. Ak si fanúšikom klasických ovocných slotov, máš z čoho vyberať. Či zvolíš Simply Hot 40, Monkey 27, Fruits Go Pop! alebo Chilli Fruits, tak nudiť sa rozhodne nebudeš. Špecialitou je slot Xmas Secret a možno práve ty dokážeš aj v týchto čoraz teplejších dňoch rozlúštiť tajomstvo Vianoc.