Máš odvahu vstúpiť do Sherwoodskeho lesa? Nové hry v kasíno eTIPOS.sk

Máš odvahu vstúpiť do Sherwoodskeho lesa? Nové hry v kasíno eTIPOS.sk

Kasíno eTIPOS.sk prináša pravidelnú nádielku nových slotov. Odvážiš sa vstúpiť do legendárneho Sherwoodskeho lesa?

Nádielka nových hier od kasíno eTIPOS.sk

Fruit-EX

Daj si dúšok osviežujúceho ovocia na ex! Roztoč to s touto sviežou novinkou v kasíno eTIPOS.sk a hviezdy ťa posunú k atraktívnym respinom a zaujímavým výherným možnostiam. Päť valcov, tri rady sviežich ovocných symbolov a 10 fixných výherných línií.

Secrets of Sherwood

Odvážiš sa vstúpiť do legendárneho Sherwoodskeho lesa? Les plný zbojníkov, na čele s presláveným Robinom Hoodom. Ten podľa legendy bohatým bral a chudobným dával. Ty môžeš ozbíjať tento slot a získať zaujímavý lup! Ako si sa určite správne dovtípil Robin Hood je symbolom, ktorý vypláca najväčšie odmeny. Scatter symbolom je hrad a sedem či viac týchto symbolov prináša voľné točenia. Podľa počtu symbolov hradu získať môžeš 7, 15 alebo 30 točení zdarma.

Super Lines 2 Street

Kasíno eTIPOS.sk v novej nádielke hier myslela aj na hráčov obľubujúcich klasické sloty ako zo „starej školy“. Jednoduchosť, ovocie, zaujímavé výhry. To je v skratke slot Super Lines 2 Street. Čaká na teba pevných 11 výherných línií a multiplikátor výhier až do výšky x4.

Candy Fruits

Kombinácia sladkostí a ovocia veští lahodnú dávku zábavy aj výhier. V hre Candy Fruits od spoločnosti Adell si užiješ sladkú zábavu na piatich valcoch s troma radmi symbolov a 243 výhernými líniami. Funkcia kaskád, možnosť rizika po výhrach a wild symbol neodmysliteľne patria k tejto sladkej novinke v kasíno eTIPOS.sk.

Stunning Snow Remastered

Najkrajšie sviatky roku sú za dverami! Vianočne sa môžeš naladiť už hneď teraz. A to nie vďaka obchodným domom a ich sortimentu, ale vďaka skvelej novinke v kasíno eTIPOS.sk s názvom Stunning Snow Remastered. Mriežka vo formáte 5×3 nabitá vianočnou atmosférou, 20 výhernými líniami, skvelou zábavou a zaujímavými výhrami. Nalaď sa na Vianoce a možno sa ti podarí vyhrať niečo aj na posledné darčeky.

Okrem nádielky nových hier má kasíno eTIPOS.sk pripravenú pre hráčov aj sviežu nádielku jackpotov. Zlatý TIPOS Jackpot prináša možnosť získať až 100 000 eur! Čiastka v hodnote 50 000 eur je v hre v rámci Amusnet Interactive Jackpots na najvyššej úrovni. O takmer 30 000 eur sa hrá v Tech4Bet Royal Jackpot.