Letná kasíno liga v eTIPOS.sk má zatiaľ dominantného lídra: Skúsiš ho ohroziť?

Letná kasíno liga v eTIPOS.sk má zatiaľ dominantného lídra: Skúsiš ho ohroziť?

Letná kasíno liga v eTIPOS.sk má zatiaľ jasného lídra poradia. Skúsiš ho ohroziť a zabojovať o prvú cenu? Aj okrem toho sa hrá o veľmi zaujímavé odmeny. Tak neváhaj a skús sa zapojiť!

Kasíno eTIPOS.sk na leto 2021 vymyslelo akciu, aká v našich končinách v hernom priemysle nemá obdoby. Od 28. júna do 5. septembra beží Letná kasíno liga. Hrá sa o odmeny až vo výške 100 000 eur!

Princíp akcie je veľmi jednoduchý a zaujímavý. Ide o formát akoby klasickej športovej ligy. Počas 10 týždňov trvania akcie hráči zbierajú body do rebríčka a na konci akcie najlepší získavajú veľmi atraktívne ceny.

Každý deň sa hrajú dva turnaje – v čase od 18. do 21. hodiny beží špeciálny turnaj, v ktorom sa hrajú hry od jedného dodávateľa. V čase od 21. do 24. hodiny beží klasický turnaj.

V rámci týchto turnajov sa medzi hráčov delí dovedna čiastka 87 500 €. A to nie je všetko! Na záver celkoví víťazi jednotlivých turnajov podľa nazbieraných bodov v rebríčku počas trvania celej akcie získajú zaujímavé výhry v celkovej hodnote 21 tisíc €! Týchto víťazov bude spolu 65 a prvý získava atraktívnu výhru vo výške 5 tisíc €.

Skúste šťastie s tipos žreby a vyhrávajte úžasné ceny!

Letná kasíno liga v eTIPOS.sk má zatiaľ dominantného lídra

Špeciálne turnaje, ktoré sa budú hrať v čase od 18. do 21. hodiny sa budú konať od pondelka do piatka a body do rebríčka sa budú rátať systémom WIN/BET. Podmienky turnajov hraných v čase od 21. do 24. hodiny budú rovnaké ako doteraz. Okrem toho, že sa bude bodovať na princípe BET (stavenej hodnoty).

Boduje sa tak, že najlepších 15 hráčov z každého turnaja dostane body a tie ich zaraďujú do rebríčka akcie Letná kasíno liga.

Body do ligy získava top 15 hráčov turnaja nasledovným kľúčom: 25- 22 – 20- 18 – 16 – 14- 12 -10 – 9 -8 -7 -6 -5 -4 -3.

Niektoré dni sú špeciálne a hodnota získaných bodov do ligy sa počas nich zdvojnásobuje.

Letná kasíno liga v herni eTIPOS.sk má zatiaľ dominantného lídra, ktorým je hráč s nickom Skandinavec. Na svojom konte má aktuálne 684 bodov. Na druhej pozícii za ním je „ivča6“ s počtom bodov 377. Najlepšiu trojku hráčov v zmieňovanej súťaži uzatvára hráč s označením „mvpxd“, nazbieral zatiaľ 323 bodov.

Aktuálne poradie súťaže môžeš sledovať TU.

Zapoj sa aj ty, ukáž svoje schopnosti, otestuj svoje šťastie a skús ponaháňať najlepších v rebríčku! Akcia ešte ani zďaleka nekončí.