Letná búrka v kasíne eTIPOS.sk: Úlovok takmer 30 000 €!

Letná búrka v kasíne eTIPOS.sk: Úlovok takmer 30 000 €!

V pondelok sa kasínom eTIPOS.sk prehnala letná búrka! Padol Multilevel Gold Jackpot a šťastný výherca si odniesol zaujímavú výhru vo výške takmer 30 000 €.

Toto leto je na silné búrky bohaté. A niečo porovnateľné s nimi sa prehnalo v pondelok večer kasínom eTIPOS.sk. Hráč s prezývkou mir*** krátko pred 22. hodinou večer pokúšal šťastie a to sa na neho usmialo vo svojej dokonalej kráse.

V kasíne eTIPOS.sk padol zlatý jackpot vo výške takmer 30 000 €

Hra FruitiX mu priniesla impulz do života, na ktorý nikdy v živote nezabudne. Získal Multilevel Gold Jackpot vo výške  29 763 €. Letná búrka, ktorá mu bezpochýb zmení život.

Zistite, či sú vaše čísla víťazné! Skontrolujte si tipos loto výsledky.

Ide o prvého výhercu tohto jackpotu v novom šate. Premiérový výherca od 1. augusta, kedy sa na danom jackpote začali podieľať sloty od piatich dodávateľov. Od spomínaného termínu sa na danom jackpote podieľajú hry od sa podieľajú hry od Synot-u, Apolla, Kajot-u, Tech4Bet-u a BetInsight-u.

Parádna trefa spomínaného hráča, ktorý si odniesol takmer 30-tisícovú výhru, môže byť inšpiráciou pre každého. Kasíno eTIPOS.sk prináša možnosti ďalších lukratívnych výhier.

Napríklad EGT jackpot na najvyššej úrovni už presiahol hranicu 30 000 € a je najatraktívnejším jackpotom v ponuke kasína. Synot Progressive bonus na diamantovej úrovni sa šplhá k hodnote 25 000 €, čo rozhodne nie je čiastka na zahodenie.

Zabudnúť netreba ani na stále prebiehajúcu akciu Letná kasínová liga, v ktorej sa tiež dá zabojovať o atraktívne odmeny.