Kráľovská porcia: Kasíno eTIPOS.sk prináša až 4 hot novinky týždňa

Kráľovská porcia: Kasíno eTIPOS.sk prináša až 4 hot novinky týždňa

Online kasíno eTIPOS.sk servíruje doslova kráľovskú porciu! Tento týždeň prináša netradične až štyri hot novinky.

Doslova kráľovskú porciu si tento týždeň v rámci hot noviniek pripravilo pre hráčov online kasíno eTIPOS.sk. Netradične namiesto troch hier prináša štyri a dve z nich sa hrdia „kráľovským“ názvom – Dragon Kings a Kings Fruit. Okrem nich medzi hot novinkami týždňa nájdeš aj 81 Wins a Running Joker

Snívate o vyhraní veľkých peňazí? Skúste svoje šťastie na tipos euromiliony.

Kráľovská porcia horúcich noviniek týždňa v kasíno eTIPOS.sk

Dragon Kings

Výherný automat od spoločnosti Betsoft poteší všetkých milovníkov drakov, orientálnej a ázijskej tematiky. Dragon Kings ponúka 10 výherných línií a priemernú návratnosť stávok na úrovni 95,53 %. K dispozícii je päť valcov s troma radmi symbolov. Hráčov poteší možnosť získania free spinov, jackpot, násobiteľ výhier či expandujúce symboly. Sprevádzať hrou ťa budú symboly ako napríklad mince, perla, čínski draci, kráľ či cisár.

Dragon Kings hot novinkou týždńa v kasíno eTIPOS.sk

zdroj: Betsoft

Kings Fruit

Staň sa ovocným kráľom so slotom od spoločnosti Tech4Bet. Ovocný výherný automat, ktorý prináša šancu na free spiny (nazbierať potrebuješ tri scatter symboly). Okrem toho máš šancu na Royal Jackpot v zaujímavej hodnote a určite sa oplatí roztočiť päť valcov s troma radmi symbolov, k dispozícii je päť výherných línií. Spomínaný jackpot padá náhodne a získať ho možno aj za spin v minimálnej hodnote. Koruna pre ovocného kráľa predstavuje Wild symbol a ukrýva v sebe jedinečný bonus v podobe Mystery Win.

Kings Fruit

zdroj: Tech4Bet

81 Wins

Ďalšia porcia ovocia od kasíno eTIPOS.sk v jesennom období zaručene poteší! Hrať môžeš s klasickými ovocnými symbolmi na štyroch valcoch s troma radmi. K dispozícii máš 81 výherných línií a priemerná návratnosť stávok dosahuje hodnotu 95,88 % – teda priemernú. Nechýba Wild symbol, násobiteľ výhier a funkcia hazardovania po výhre.

81 Wins

zdroj: etipos.sk

Running Joker

Do tretice medzi hot novinkami týždňa v online kasíno eTIPOS.sk automat s ovocnou tematikou. Tentoraz Running Joker od spoločnosti Tech4Bet. Na troch valcoch môžeš poskladať päť výherných línií a priemerná návratnosť stávok dosahuje úroveň 95,4 %.

Running Joker

zdroj: Tech4Bet

S hot novinkami týždňa môžeš zbierať body do prebiehajúcej kasínovej ligy, ale tiež bojovať o nadupané jackpoty. Aktuálne hráš o 35 tisíc eur v EGT jackpote na najvyššej úrovni či o viac ako 20 tisíc eur v Zlatom multilevel jackpote.